SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Saga Krynicka Sekrety kobiecych dusz / Fantazje niewinnych lat / Porywy namiętnych serc (pakiet)

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Mando
Data wydania 2023
Oprawa miękka
Liczba stron 1248
  • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

Siła kobiecej przyjaźni, pełne emocji historie i tajemnice, które zmienią wszystko

W pozornie spokojnym uzdrowisku krzyżują się losy kuracjuszy, przyjezdnych i mieszkańców. Jest rok 1894. Aurelia po tragicznej śmierci męża obawia się o swoją przyszłość. Wkrótce zaprzyjaźnia się z Matyldą, dobrze urodzoną i wpływową osobą. Kobiety dzielą się ze sobą wszystkimi troskami i radościami. Przenikliwa natura Matyldy prowadzi do odkrycia niezwykłego sekretu, który na zawsze zmieni ich los.

Krynica coraz bardziej rozkwita i staje się znanym uzdrowiskiem. W czasach belle poque debiuty na salonach i huczne przyjęcia przeplatają się ze skandalami, spiskami, a nawet niemoralnymi propozycjami. Aurelia bierze pod opiekę dzieci zmarłej w tragicznym wypadku Emilii. Młodzieńczy bunt podopiecznych to niejedyny problem kobiety. Po stracie męża musi się nauczyć kochać na nowo.

Do Krynicy docierają wieści, że może wybuchnąć wojna. Mieszkańcy i kuracjusze odsuwają jednak tę myśl jak najdalej. Aurelia cieszy się szacunkiem i zaufaniem mieszkańców. Nikt nie wie, że za skromnym uśmiechem i odważnym spojrzeniem kryje się wiele mrocznych tajemnic. Już wkrótce jej podopieczna będzie musiała się zmierzyć z ciężarem jednej z nich.


S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: Mando
Oprawa: miękka
Okładka: pakiet
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 202x142
Liczba stron: 1248
ISBN: 9788327738349
Wprowadzono: 26.10.2023

RECENZJE - książki - Saga Krynicka Sekrety kobiecych dusz / Fantazje niewinnych lat / Porywy namiętnych serc - Edyta Świętek

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: