SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Edyta Świętek - biografia

Edyta Świętek urodziła się w 1975 roku w Krakowie. Pisze głównie powieści obyczajowe, do których należą kryminały oraz sagi rodzinne o podłożu historycznym. Inspiruje ją wiele aspektów dnia codziennego, takich jak mijani na ulicach ludzie czy zasłyszane rozmowy. Wolne chwile najchętniej spędza na spacerach z rodziną. Edyta Świętek lubi oglądać filmy dokumentalne, czytać książki oraz słuchać muzyki. Ciekawi ją zarządzanie zasobami ludzkimi. Swoją uwagę poświęca modzie i obyczajom dziewiętnastego wieku. Interesuje ją historia Nowej Huty. 

Edyta Świętek książki dające nadzieję, że życie można zacząć na nowo wbrew przeciwnościom losu


Edyta Świętek książki to, między innymi, powieść zatytułowana Przenikanie. Opowiada o młodej pani architekt, która, wraz z mężem, postanawia adoptować dziecko. Ich plany przerywa tragiczny wypadek. Rodzice, martwiąc się o córkę, coraz częściej wspominają, że powinna ułożyć sobie życie od nowa. Bohaterka nie jest jednak na to gotowa i przez to coraz gorzej dogaduje się z rodziną. Jak potoczą się jej losy? Czy będzie w stanie udźwignąć doświadczenie traumy i spróbować raz jeszcze? Przekonasz się tego, czytając Edyty Świętek książki! A jeśli chcesz przeczytać książki także innych autorów z gatunku powieści społeczno-obyczajowych, szukaj ich na Gandalf.com.pl!

Edyta Świętek audiobooki odwzorowujące realia dawnej epoki


Edyta Świętek audiobooki to, między innymi, saga Niepołomice. Trylogię rozpoczyna część pierwsza, zatytułowana Zniewoleni. Część druga nosi tytuł Przeklęci, a trzecia – Zwycięscy. To rodzinna saga z tłem historycznym, której akcja dzieje się na przełomie dziewiętnastego i dwudziestego wieku. Opowiada o codzienności mieszkańców Polski pod zaborem austriackim, powstaniu styczniowym i widmie zbliżającej się I wojny światowej. Nie brakuje w niej miłosnych zawirowań, piętrzących się trudności i ducha patriotyzmu. Edyta Świętek audiobooki to historie doskonale wpisujące się w klimat tamtych czasów, pozwalające przenieść się słuchaczowi w realia epoki.

Edyta Świętek ebooki dla młodzieży


Edyta Świętek ebooki to, między innymi, powieść pod tytułem Zaginiona melodia. Opowiada o życiu nastolatków we współczesnym świecie, w którym od prawdziwej przyjaźni ważniejsze są polubienia w mediach społecznościowych, a miłość kojarzona jest wyłącznie z seksem. Główna bohaterka – Sandra – to z pozoru niczym niewyróżniająca się dziewczyna, której podoba się szkolna gwiazda – Dylan. Chłopak początkowo nie zwraca na nią uwagi, chodząc ze szkolną pięknością. Wszystko zmienia się jednak, gdy słyszy Sandrę podczas konkursu wokalnego… Czy jej występ podbije serce Dylana? Przekonasz się, czytając Edyty Świątek ebooki!

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 121 książek, których autorem jest: Edyta Świętek. Dostępne formaty: miękka, pakiet.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: dla dzieci, Literatura piękna, fantastyka, nagrody dla uczniów, Dla młodzieży, okazje do -60%, literatura piękna, literatura piękna, dla dzieci i młodzieży, fantastyka, Książki na prezent 🎁, bestsellery, wysyłka 24h, Książki LGBT+, nowości, Bestsellery.

Na książki autora Edyta Świętek mamy rabaty sięgające do 62%.
... ...
Zobacz więcej produktów