SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Opowieści Grabarza (twarda)

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Kultura gniewu
Oprawa twarda
Liczba stron 152
 • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy
 • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Zbiór pełnych czarnego humoru historii z życia pewnej parafii.

Grabarz Józef stara się żyć po bożemu. Co niedzielę chodzi do kościoła. Słucha się księdza. Odmawia modlitwę co wieczór. Z przyjaciółmi dzieli się opowieścią. Służy radą i pomocą. Uczciwie wykonuje swoją pracę, a praca trudna, bo z denatami. Zakopać trumnę tak głęboko w ziemi, by umrzyk się z niej nie wydostał. Jeszcze by łaził gdzieś po ugorach lub zapędził się na czyjeś podwórko małe dzieci straszyć.

Grabarz Józef stara się żyć po bożemu. Chociaż za oknami jego chaty zjawy tańcują nocami. Chociaż diaboły bezczelnie pałętają się po cmentarzu i bałaganią na rozstajach dróg. Chociaż kostucha spaceruje po polach, a czort namawia do złego.

Grabarz Józef się stara.

?Opowieści Grabarza? Piotra Wojciechowskiego to zbiór pełnych czarnego humoru historii z życia pewnej parafii, w której sacrum idealnie splata się z profanum, sen z jawą, dziwy są na porządku dziennym, a najważniejsze jest to, co każdy ma w sercu.

Niniejszy album zawiera opowieści publikowane w magazynie ?AKT? i wydawane przez Pracownię Plastyczną w tomach: ?Krótkie historie o życiu marnym i bez celu?, ?Odpust?, ?Różaniec świętej Apolonii?, ?Serce?, a także epizody: ?Sad jabłkowy?, ?Marsz żałobny?, ?Pan Grabarz jedzie do Warszawy? oraz materiały dodatkowe.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: komiks,  dla dorosłych,  humorystyczny,  obyczajowy
Wydawnictwo: Kultura gniewu
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Wymiary: 0x0
Liczba stron: 152
ISBN: 9788367360630
Wprowadzono: 20.01.2024

Piotr Wojciechowski - przeczytaj też

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Opowieści Grabarza - Piotr Wojciechowski

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4/5 ( 1 ocena )
 • 5
  0
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: