SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Bajka na końcu świata (twarda)

4. Opowieść gołębia

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

Opis produktu:

Wiktoria i Bajka wędrują, by odnaleźć rodziców. Mijają dymiące kratery, wymarłe lasy i gruzowiska. Jak okiem sięgnąć - nieprzytulne widoki. Świat po wielkim wybuchu to zdecydowanie nie miejsce dla dziewczynki i psa. Ale jeśli już mamy tam dziewczynkę i psa, pozostaje nam trzymać za nie kciuki!

"Bajka na końcu świata. Opowieść gołębia" to już czwarty tom postapokaliptycznej serii dla najmłodszych autorstwa Marcina Podolca, jednego z najzdolniejszych polskich twórców komiksów i animacji. Prawa do serii zostały sprzedane do Francji, a na jej podstawie powstaje właśnie animowany serial.

"Od razu polubiłem Bajkę za jej psie poczucie humoru. Ona i Wiktoria mają dużo śmiesznych przygód".
Mateusz Sokół (lat osiem)`
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: komiks,  dla dzieci
Wydawnictwo: Kultura gniewu
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Wymiary: 258x190
Liczba stron: 60
ISBN: 9788366128132
Wprowadzono: 21.05.2019

RECENZJE - książki - Bajka na końcu świata, 4. Opowieść gołębia - Marcin Podolec

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

ilo99

ilość recenzji:2430

6-12-2019 10:21

Co mają gołębie w świecie po Wielkim Wybuchu? Oprócz turnieju jedzenia. Oprócz wspaniałych warunków bytowych. Oprócz braku zahamowań. One mają? A nie będę zdradzać tajemnic. Przecież nie jestem Ministrem Propagandy. To stanowisko gołębie mają obsadzone. Nie sądziłam, że komiksy o Bajce i Wiktorii mogą być jeszcze lepsze. Cóż, Marcin Podolec potrafi zaskakiwać. ?Synek, zachowuj się jak duży gołąb i rób, gdzie popadnie?. Polecam. Nie będziecie mogli powstrzymać chichotu.

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?

Michał

ilość recenzji:1983

brak oceny 5-07-2019 19:39

GOŁĘBIE RZĄDZĄ

Bajka na końcu świata od początku była serią naprawdę dobrą, nawet bardzo. I to wcale nie tylko dla najmłodszych czytelników, choć do nich zdecydowanie była kierowana. Teraz jednak ? nie, spokojnie, całość nie zniżyła nagle formy, a wręcz przeciwnie ? historia staje się jeszcze lepsza. Może Podolec wpadł po prostu na lepszy pomysł, a może najzwyczajniej w świecie coraz lepiej czuje się w tym świecie (mam nadzieję, że to drugie), ale najważniejsze jest to, jak świetnie wyszedł mu ten tom. I tylko szkoda, że na kolejną część znów trzeba będzie czekać.

Wiktora i Bajka. Dziewczynka, która ? przynajmniej tak się wydaje ? jako jedyna przetrwała koniec świata, i jej pies. Pies, który umie mówić i całkiem nieźle radzi sobie z tym, co nastało ? wręcz lepiej niż jego pani, która w spustoszonym postapokaliptycznym świecie nie potrafi dostrzec niczego interesującego czy zabawnego. W odróżnieniu od suczki. Obie wędrują jednak w poszukiwaniu rodziców dziewczynki i nadziei.
Co tym razem na nie czeka? W trakcie wędrówki spotykają gołębia, który dzieli się z nimi swoimi obawami, że Wiktoria jest jedyną przedstawicielką swojego gatunku, która przetrwała zagładę. Tak obie, wraz z Bajką, trafiają do królestwa gołębi, ich prywatnego raju, gdzie każdy śmierć jest skarbem. Kiedy zjawiają się na miejscu, trwają akurat przygotowania do turnieju jedzenia. Kiedy Bajka dowiaduje się o tym, postanawia wziąć w nim udział?

Czy recenzja była pomocna?