SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Niemiecki w pracy

Biuro

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Poltext
Data wydania 2019
Oprawa miękka
Liczba stron 260
  • Wysyłamy w 2 - 4 dni + czas dostawy
  • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Język niemiecki

Poziom A2+

Podręcznik do samodzielnej nauki języka niemieckiego przeznaczony do celów doskonalenia zawodowego. Korzystając z niego użytkownicy podwyższą swoje kompetencje w zakresie komunikacji w codziennych sytuacjach życia zawodowego.

Materiał jest przeznaczony dla Polaków podejmujących pracę na terenie krajów niemieckiego obszaru językowego oraz delegowanych do niemieckich siedzib firm działających na terenie Polski.

Książka jest praktyczną aplikacją badań wykonanych w ramach programu GIP finansowanego przez DAAD, we współpracy Uniwersytetu Warszawskiego i Bergische Universität Wuppertal.

Przedstawione sytuacje rzeczywiście miały miejsce w niemieckich i austriackich biurach, prezentowany język jest oparty na autentycznych przykładach.

Inaczej, niż w innych tego typu podręcznikach, poziom wyjściowy jest ustalony na poziomie A2, co poszerza znacząco grupę potencjalnych użytkowników.

Największy nacisk został położony na sprawność mówienia, w tym przypadku swobodnej interakcji ustnej w miejscu pracy.

W książce znajdziesz:

- dialogi mówione i inne teksty w języku niemieckim wraz z nagraniami, tłumaczenia na język polski,

- komentarze kulturoznawcze i gramatyczne,

- ćwiczenia do pracy samodzielnej z kluczem,

- glosariusze,

- grafiki sytuacyjne

Czas nagrań: ok. 60 min.

***

Dr Przemysław Wolski jest starszym wykładowcą w Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie prowadzi zajęcia z dydaktyki i praktycznej nauki języka niemieckiego. Interesuje się wykorzystaniem mediów cyfrowych oraz autonomią w nauce języków obcych. W ramach programu Erasmus wykładał dydaktykę w wyższych szkołach pedagogicznych w Halden (Norwegia), Györ (Węgry), Krems (Austria), Freiburg (Niemcy). W latach 2017 - 2018 prowadził seminarium na Uniwersytecie w Wuppertalu. Jest autorem licznych podręczników i materiałów cyfrowych do nauki języków obcych, programów nauczania oraz publikacji naukowych.

Liesbeth Engelbrecht jest nauczycielką szkół średnich i zawodowych w Austrii. Po ukończeniu studiów ekonomicznych pracowała w biurze architektonicznym. W roku 2011 ukończyła studia pedagogiki specjalnej, a w 2015 studia nauczycielskie w zakresie języka niemieckiego i geografii. W latach 2013-2018 była zatrudniona w Biurze Współpracy z Zagranicą Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Wiedniu/Krems (Kirchliche Pädagogische Hochschule). Jako członek zespołu badawczego tejże uczelni zajmowała się włączającym nauczaniem języków obcych w pierwszym i drugim etapie edukacyjnym.

Prof. dr Christian Efing zajmuje się dydaktyką języka i literatury niemieckiej na Uniwersytecie w Wuppertalu (Bergische Universität Wuppertal). Jego zainteresowania naukowe dotyczą języka i komunikacji w kształceniu zawodowym, prowadzi również badania w dziedzinie lingwistyki odmian języka. Jest założycielem platformy berufsbildungssprache.de oraz redaktorem naukowym interdyscyplinarnego podręcznika `Sprache und Kommunikation in der beruflichen Aus- und Weiterbildung“. Od roku 2015 kieruje projektem współpracy instytucjonalnej z Uniwersytetem Warszawskim, na którym wielokrotnie obejmował stanowisko profesora wizytującego w Uniwersyteckim Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Niemieckiego. W latach 2017 - 2022 pełni funkcję profesora afiliowanego UW.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwa: MT Biznes
Kategoria: Nauka języków,  język niemiecki,  kursy
Wydawnictwo: Poltext
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2019
Wymiary: 210x145
Liczba stron: 260
ISBN: 9788375619805
Wprowadzono: 07.08.2022

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Niemiecki w pracy, Biuro - PRACA ZBIOROWA

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

kod rabatowy LATO38 na książki z tej kategorii