SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Niemiecki dla leniwych Ćwiczenia

Zobacz - Zrozum - Zapamiętaj

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Poltext
Data wydania 2021
Oprawa miękka
Ilość stron 304
  • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy
  • Inpost Pay z kodem PAY20 pod produktem

Opis produktu:

Język niemiecki

Poziom A1-B2

Ćwicz język niemiecki metodą wizualną

Oto książka, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich wzrokowców! Ten dodatek do bestsellerowego podręcznika Niemiecki dla leniwych w całości składa się z różnorodnych ćwiczeń, przejrzystych tabel, kolorowych ikon i prostych schematów. Dzięki nim można szybko i sprawnie opanować niemiecką gramatykę: przypomnieć sobie najważniejsze struktury, utrwalić konstrukcje już poznane bądź uzupełnić swoją wiedzę. Jak przekonują autorki, najlepiej uczymy się języków obcych, gdy wizualizujemy sobie omawiany materiał.

Niniejszy zbiór ćwiczeń obejmuje wszystkie zagadnienia gramatyczne od poziomu A1 do B2, w tym:

niemieckie części mowy,
czasy gramatyczne - proste i złożone,
słowotwórstwo,
stronę bierną,
mowę zależną,
tryby warunkowe.
Wykonanie jednego ćwiczenia zajmie ci nie więcej niż pięć minut. W dodatku nie musisz trzymać się ściśle określonej kolejności - możesz rozwiązywać zadania według własnych potrzeb. Dlatego nawet jeśli masz mało czasu lub zwyczajnie nie chce ci się siadać do nauki niemieckiego, spróbuj otworzyć Niemiecki dla leniwych. Ćwiczenia, zrobić jedno zadanie, za chwilę drugie, trzecie i kolejne, a wkrótce z satysfakcją stwierdzisz, że nawet nie wiesz kiedy kolejne zagadnienie gramatyczne stało się dla ciebie jasne. Na końcu książki znajdziesz klucz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń.

***

Agnieszka Drummer - tłumaczka i lektorka języka niemieckiego, autorka nowatorskiej metody nauczania języków obcych oraz bestsellerowych podręczników. Od 25 lat mieszka w Niemczech z dłuższą przerwą na pobyt w Londynie. Uczy Polaków języków obcych przez internet autorską metodą AD.

Monika Rolbiecka - germanistka, nauczycielka języka niemieckiego w Powiatowym Zespole Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, pasjonatka metodyki i dydaktyki języka niemieckiego, egzaminatorka maturalna, współautorka zeszytu zawodowego w branży mechanicznej oraz publikacji pod patronatem Agnieszki Drummer `Niemiecki bezstresowo i ciekawie`.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwa: MT Biznes
Kategoria: Nauka języków,  język niemiecki
Wydawnictwo: Poltext
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2021
Wymiary: 190x210
Ilość stron: 304
ISBN: 9788381752213
Wprowadzono: 06.07.2021

RECENZJE - książki - Niemiecki dla leniwych Ćwiczenia, Zobacz - Zrozum - Zapamiętaj - Agnieszka Drummer, Monika Rolbiecka

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: