SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Necrovet Metody leczenia drakonidów

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo SQN Sine Qua Non
Data wydania 2023
Oprawa miękka
Liczba stron 368
 • Wysyłamy w 24h - 48h
 • Darmowa dostaw z Inpost Pay produkt

Opis produktu:

Uważaj, czego sobie życzysz - z marzenia, by spotkać prawdziwego smoka, może się zrodzić wiele zębatych i pokrytych łuską kłopotów. Po przygodach z udziałem wolpertingera Ryśka, psów otrutych wróżkowym pyłkiem, mantykory, jednorożca i innych magicznych podopiecznych przychodni w Zrębkach techniczka weterynaryjna Florka Kuna czuje się już w swojej nowej pracy - u boku weterynarki-nekromantki - nieco pewniej. Czy jest jednak gotowa na plagę drakonidów? Florka, jej współpracownik - faun Bastian i nieumarła szefowa, doktor Izabela Pokot, mają przed sobą kolejne wyzwania: trokarowanie katoblepasa, eksmisję aitwarasa i łapanie aż nazbyt zdrowego tatzelwurma. Codzienna praca w przychodni zajmującej się magicznymi stworzeniami wymaga zimnej krwi - niełatwo o nią jednak, gdy nowa techniczka zachowuje się podejrzanie, magiczny kot miota przepowiedniami, a za rogiem czyha przeciwnik prawdziwie przerażający: media Poznaj tajemnice opieki nad magicznymi stworzeniami! Z czym tym razem przyjdzie się zmierzyć Florce i załodze fantastycznego gabinetu weterynaryjnego? *** W małych miejscowościach życie płynie spokojnie... chyba że pracuje się w gabinecie weterynaryjnym specjalizującym się w zwierzętach magicznych. Wtedy każdy dzień może przynieść niespodzianki w rodzaju demonicznych myszek, kłobuków z dermatozą, jeden pacjent zje drugiego albo nagle wystąpi gwałtowny wysyp smoków... Od malutkiej wiwerny do okazałego krepla. Nie ma lekko! Ewa Białołęcka BIOGRAM Joanna W. Gajzler ur. 16 marca 11 r. Studiowała twórcze pisanie na Uniwersytecie Łódzkim. Zadebiutowała powieścią Bóg Maszyna, która zdobyła nominację do nagrody Zajdla za 2021 rok. Zawodowo techniczka weterynarii, która kocha herbatę i własne stadko zwierzaków, towarzyszących jej podczas wszystkich procesów twórczych. W 2023 r. nakładem wydawnictwa SQN Imaginatio ukazał się Necrovet. Usługi weterynaryjno-nekromantyczne, historia skradła serca dziesiątek tysięcy czytelników.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Fantastyka,  fantasy,  książki na jesienne wieczory,  Książki o smokach
Wydawnictwo: SQN Sine Qua Non
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 140x205
Liczba stron: 368
ISBN: 9788383302249
Wprowadzono: 10.11.2023

Joanna W. Gajzler - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Necrovet Metody leczenia drakonidów - Joanna W. Gajzler

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

2/5 ( 1 ocena )
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Aleksandra awlak.

ilość recenzji:4

3-12-2023 13:26

Drugi tom Necroveta niestety podobnie jak w pierwszym nie zachwyca fabularnie.

Chociaż uważam, że bardzo dobrym posunięciem było wprowadzanie postaci Zuzy, techniczki, która lubi mącić wodę, a w dodatku pracowała wcześniej dla wątpliwej moralnie doktor Honoratki. Rzeczywiście jej wątek ożywił nieco fabułę.

Tak samo jak spodobało mi się rozwinięcie relacji Florki i Bastiana, który zdradza nam trochę więcej swoich problemów życiowych.

Tym razem cały tom kręci się wokół drakonidów, które pojawiają się w naszej okolicy i nasi bohaterowie mają z nimi nie lada problem. W dodatku czy machlojki Zuzy mogą doprowadzić do upadku lecznicy? Tego musicie dowiedzieć się sami.

Ogólnie ta seria jest całkiem przyjemną odskocznią i takim czytadełkiem na weekend, ale spodziewałam się po tej książce trochę więcej.

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?