Mój ślub, mój styl - Magdalena Piechota - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Mój ślub, mój styl (twarda)

 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Galaktyka
 • Oprawa twarda
 • Ilość stron 312
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
 • Okazje na książki w promocji!

Mój ślub, mój styl - opis produktu:

PIERWSZY POLSKI PRZEWODNIK PO ŚLUBNYCH STYLACH!

Mój ślub, mój styl to wyjątkowa książka ślubna stworzona przez Karolinę Waltz, założycielkę bloga ślubnego Bridelle.pl, oraz fotografkę ślubną Magdalenę Piechotę.
To pierwszy polski przewodnik po stylistykach ślubnych obejmujący aż 42 najpopularniejsze, najpiękniejsze i najbardziej aktualne trendy ślubne. Książka składa się z sześciu rozbudowanych rozdziałów - każdy z nich poświęcono wybranej grupie stylów. Dzięki konkretnym i praktycznym poradom dotyczącym najważniejszych kwestii dowiesz się, jak spójnie i gustownie stworzyć wizualną oprawę ślubu oraz wesela.
Największymi atutami tej unikalnej, ponad 300-stronicowej książki są: rozmaitość inspiracji w każdym stylu, profile panien młodych, kilkadziesiąt palet kolorystycznych podzielonych na pory roku, tabele z gatunkami kwiatów, mnóstwo kreatywnych pomysłów, olśniewająca szata graficzna, przeszło 300 zdjęć, które powstały podczas autorskich sesji fotograficznych.
Kierując się poradami najbardziej znanej blogerki ślubnej w Polsce oraz wyśmienitej fotografki, każda para będzie mogła w bardziej świadomy sposób podejmować decyzje dotyczące wszystkich elementów wpływających na stylistykę ślubu. Książka będzie też nieocenioną pomocą dla usługodawców z tej branży: fotografów, dekoratorów, florystów, stylistów, projektantów papeterii i cukierników.

Od dłuższego czasu uważamy Bridelle za wspaniałą przyjaciółkę Anny Campbell i lidera na polskim rynku ślubnym, więc jestem podekscytowana, że mogę być partnerem tej pięknej nowej książki. Uwielbiam styl Karoliny i zdjęcia Magdy. To świetny i kreatywny zespół i mam zaszczyt współpracować z nimi.
fragment Przedmowy Anny Campbell

Śluby mają niezwykły potencjał, aby wyrazić jednocześnie dwa rodzaje piękna. Zjawiskową oprawę, dopracowane detale i pomysłowe rozwiązania oraz wyjątkowe emocje, bliskość i intymność. Zachęcamy do celebrowania przygotowań do ślubu i połączenia obu rodzajów piękna - tego materialnego oraz tego niewidocznego dla oczu. Niech unikatowa oprawa ślubu podkreśli autentyczną pasję, zaangażowanie i emocje, które są między wami. Zawarłyśmy w książce nasze ponad 15-letnie doświadczenie w branży ślubnej. Przekazałyśmy w niej wiedzę o estetycznej i kreatywnej stronie organizacji ślubu, aby ten wyjątkowy dzień miał osobisty i unikatowy styl. Wasz styl.
Karolina Waltz i Magdalena Piechota

Książka Mój ślub, mój styl pochodzi z wydawnictwa Galaktyka. Autorami książki są Magdalena Piechota, Karolina Waltz. Należy do gatunków: poradniki, uroda. Książka Mój ślub, mój styl liczy 312 stron. Jej wymiary to 230x295. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Magdalena Piechota, Karolina Waltz - przeczytaj też

RECENZJE - Książka - Mój ślub, mój styl

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.8/5 ( 4 oceny )
 • 5
  3
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

thisday.pl Piotr Hołowienko

ilość recenzji:1

19-10-2020 13:14

Jako Fotograf Ślubny ...mam okazję śledzić na bieżąco trendy i poradniki dla Par Młodych. Książka Bridelle Mój ślub, mój styl to must have dla zaangażowanej Panny Młodej w przygotowaniach do Ślubu i Wesela. Najważniejszy w przygotowaniach ślubu jest właśnie styl Pary Młodej i zaplanowanie dnia ślubu właśnie w zgodzie ze sobą. W tej książce znajdziesz mnóstwo inspiracji!

Bridelle to marka na rynku ślubnym znana od lat. Dzięki temu dziewczyny mogły przygotować wartościowy poradnik - książkę dla narzeczonych ułatwiając im przygotowania i oszczędzając czas. Po przeczytaniu tej pozycji zminimalizujecie ryzyko niedopasowania stylu ślubu do Was i będziecie spokojni, że wszystko jest tak jak być powinno.

Czy recenzja była pomocna?