Młot na czarownice - Jacob Sprenger - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
 • Promocja
  image-promocja
przeczytaj fragment przeczytaj fragment przeczytaj fragment

książka

Młot na czarownice - opis produktu:

Młot na czarownice : Postępek zwierzchowny w czarach, a także sposób uchronienia się ich, i lekarstwo na nie w dwóch częściach zamykający : księga wiadomości ludzkiej nie tylko godna i potrzebna ale i z nauką Kościoła powszechnego zgadzająca się to katolicki traktat na temat czarownic, czarownictwa i podający sposoby zwalczania tego zjawiska. Opublikowany pierwotnie w 1487 roku, później wielokrotnie wznawiany, w pierwszych wydaniach był nawet poprzedzony papieską bullą Innocentego VIII. Polskie wydanie w przekładzie Stanisława Ząbkowica to w zasadzie bardziej jego opracowanie niż ścisły przekład. Wydanie to ukazało się w roku 1614, by przestrzegać polskiego czytelnika przed siłą czarów i działaniem czarownic oraz podaniem sposobów jak się przed nimi strzec.

Młot na czarownice - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Młot na czarownice, od Jacob Sprenger, Henryk Kraemer. Młot na czarownice spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Jacob Sprenger, Henryk Kraemer. Nie będziesz żałował! Młot na czarownice i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Młot na czarownice pochodzi z wydawnictwa XXL Grupa Medialna. Autorami książki są Jacob Sprenger, Henryk Kraemer. Należy do gatunków: historia, powszechna do końca XIX wieku, nauki humanistyczne. Książka Młot na czarownice liczy 216 stron. Jej wymiary to 250x145. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: historia,  powszechna do końca XIX wieku,  nauki humanistyczne
Wydawnictwo: XXL Grupa Medialna
Oprawa: miękka
Wymiary: 250x145
Ilość stron: 216
ISBN: 9788379982288
Wprowadzono: 15.10.2019

RECENZJE - książki - Młot na czarownice - Jacob Sprenger, Henryk Kraemer

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

3.8/5 ( 6 ocen )
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  2
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: