SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Metodologia dysertacji doktorskiej dla prawników – teoria i praktyka

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Wolters Kluwer
Data wydania 2022
Oprawa miękka
Liczba stron 224

Opis produktu:

Niniejsze opracowanie w sposób usystematyzowany definiuje, czym jest dysertacja doktorska, oraz dokonuje analizy naukowej pracy badawczej nad doktoratem, a także metodologicznych, etycznych i prawnych podstaw takiej pracy, których efektem i wynikiem jest rozprawa doktorska.

Zainteresowanie różnymi formami kształcenia doktorantów jest coraz większe, a uzyskanie stopnia doktora jest szczególnie pożądane wśród absolwentów wydziałów prawa. Z myślą o nich powstała ta publikacja napisana przez praktyków zajmujących się od wielu lat kształceniem doktorantów. Unikalną jej wartością jest dobór współautorów - wieloletnich dydaktyków zajmujących się nauką, wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach promujących setki doktorantów.

Książka jest przeznaczona dla prawników. Zawiera użyteczne wskazania praktyczne i podstawy wiedzy teoretycznej niezbędnej do napisania doktoratu - w trybie eksternistycznym w formule samodzielnej i z instytucjonalną pomocą udzielaną przez podmioty doktoryzujące - przede wszystkim z zakresu nauk prawnych.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwa: Wolters Kluwer
Kategoria: Nauki społeczne,  Prawo
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 148x210
Liczba stron: 224
ISBN: 978-83-8286-276-8
Wprowadzono: 30.05.2022

RECENZJE - książki - Metodologia dysertacji doktorskiej dla prawników – teoria i praktyka - Hubert Izdebski, Aneta Łazarska

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: