SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Koloruj i odkrywaj Obrazkowe kodowanki

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
 • Nowość
  image-nowość

książka

Wydawnictwo Aksjomat Kraków
Data wydania 2024
Oprawa miękka
Liczba stron 12

Opis produktu:

Dzieci lubią kolorować, a rodzice doceniają tę aktywność za wspieranie wyobraźni, kreatywności, ćwiczenia motoryki małej i trening skupienia.

Seria Koloruj i odkrywaj oferuje jednak coś więcej niż proste kolorowanie. Oprócz wymienionych walorów dzieciaki mają okazję rozwinąć również spostrzegawczość oraz myślenie przyczynowo-skutkowe. Co więcej, zabawa z książeczką będzie dobrym wstępem do nauki kodowania.

W Symetrycznej malowance znajdują się rysunki przedstawiające lubiane przez dzieci zwierzaki, zabawki, przedmioty i jedzenie: papugę, motyla, zamek, żółwia, tort, truskawkę, balon, kurczaczka, rakietę, tygryska, domek, pszczółkę. Co ciekawe, na obrazkach obiekty przedstawione są w połowie, a zadaniem dzieci jest pokolorowanie drugiej połowy, zgodnie z zasadami symetrii. Na końcu książeczki znajduje się wzory obrazków, aby dzieci mogły się upewnić, czy zadanie zostało wykonane poprawnie.

Dzięki Symetrycznej malowance dziecko uczy się odwzorowywać symetrycznie, ćwiczy koncentrację uwagi i logiczne myślenie. Dodatkowo, ze względu na graficzną formę zadań przygotowuje rękę do nauki pisania. Koloruj i odkrywaj ? zrób pierwszy krok w nauce kodowania.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: nowości,  wysyłka 24h
Wydawnictwa: Aksjomat Kraków
Kategoria: dla dzieci,  Książki edukacyjne
Wydawnictwo: Aksjomat Kraków
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2024
Wymiary: 19 x 19 cm; ilustracje barwne, uszlachetniona okła
Liczba stron: 12
ISBN: 978-83-8213-915-0
Wprowadzono: 06.04.2024

RECENZJE - książki - Koloruj i odkrywaj Obrazkowe kodowanki - Agata Kaczyńska

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: