SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Jak narysować... Dinozaury i smoki. 101 postaci..

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

Opis produktu:

W tej książce znajdziesz aż 101 postaci do narysowania! Dinozaury i smoki są śmieszne i mają śmieszne imiona. Frupatyl, Bimbalius, Gumizaur, Rachciachus i Utrapiś wraz z innymi postaciami zabierają w fantastyczną podróż w świat wyobraźni. To super przygoda dla każdego dziecka (i dla wielu dorosłych)! Zabawa w rysowanie krok po kroku to także okazja do tworzenia własnych postaci, wymyślania dla nich imion i historyjek z ich udziałem. Fantazja nie zna granic! Ponadto w środku książki znajdziesz kolorowanki i arkusze naklejek z literkami. Rysowanie rozwija małą motorykę, ćwiczy spostrzegawczość i pobudza wyobraźnię. Z kolei zabawa literkami to nauka pierwszych słów. A tak w ogóle to świetna zabawa dla całej rodziny!
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: dla dzieci,  Książki kreatywne i aktywizujące,  Nauka rysowania,  książki o dinozaurach dla dzieci,  Książki o smokach
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kolorek
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 200x280
Liczba stron: 2024
ISBN: 9788396951625
Wprowadzono: 13.01.2024

RECENZJE - książki - Jak narysować... Dinozaury i smoki. 101 postaci.. - Maciej Maćkowiak

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: