SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły

Wydanie poszerzone

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
przeczytaj fragment przeczytaj fragment odsłuchaj fragment przeczytaj fragment

Opis produktu:

Nowe - odświeżone graficznie i wzbogacone suplementem zawierającym doświadczenia rodziców polskich - wydanie znakomitego poradnika pedagogicznego. To książka ze wszech miar praktyczna, a nie teoretyczna. Autorki pokazują, jak w prosty i niezwykle skuteczny sposób opanować sztukę skutecznej komunikacji z dziećmi. Liczne przykłady i wskazówki wzięte z codziennych doświadczeń ułatwiają nie tylko rozwiązywanienajczęstszych problemów wychowawczych (np. stawianie granic, formułowanie oczekiwań), ale obrazują również metody budowania silnychwięzi emocjonalnych między dorosłymi a dziećmi.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwo: Media Rodzina
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2013
Wymiary: 145x205
Liczba stron: 432
ISBN: 978-83-7278-786-6
Wprowadzono: 11.02.2013

RECENZJE - książki - Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły, Wydanie poszerzone - Adele Faber, Elaine Mazlish

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 12 ocen )
 • 5
  10
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

villemo

ilość recenzji:3

brak oceny 15-11-2014 20:01

Fantastyczna książka. Technika komunikacji z dzieckiem pozwalająca na porozumiewanie się w pełnym poszanowaniu dla godności dziecka. W czasach, w których mówi się, o tym, iż nasze dzieci dorastają co raz szybciej, gdzie co raz wcześniej dołączają do "wyścigu szczurów", ta książka jest odpowiedzią na pytania dręczące rodziców i wychowawców: "Jak mam postawić granice? Jak mówić do dziecka tak by rozumieć i być zrozumianym? Jak kochać i wymagać? Jak wychować do człowieczeństwa?" Jeśli interesują państwa naprawdę skuteczne sposoby komunikacji międzypokoleniowej - to z pewnością książka dla państwa. Wiele z technik w niej zawartych zastosowałam i codziennie stosuję zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym i mówię z pełnym podziwem: to naprawdę działa!

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?