Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły - Adele Faber - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły (miękka)

Wydanie poszerzone

książka

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły, Wydanie poszerzone - opis produktu:

Nowe - odświeżone graficznie i wzbogacone suplementem zawierającym doświadczenia rodziców polskich - wydanie znakomitego poradnika pedagogicznego. To książka ze wszech miar praktyczna, a nie teoretyczna. Autorki pokazują, jak w prosty i niezwykle skuteczny sposób opanować sztukę skutecznej komunikacji z dziećmi. Liczne przykłady i wskazówki wzięte z codziennych doświadczeń ułatwiają nie tylko rozwiązywanienajczęstszych problemów wychowawczych (np. stawianie granic, formułowanie oczekiwań), ale obrazują również metody budowania silnychwięzi emocjonalnych między dorosłymi a dziećmi.

Książka Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły Wydanie poszerzone, pochodzi z wydawnictwa Media Rodzina. Autorami książki są Adele Faber, Elaine Mazlish. Należy do gatunków: poradniki, Rodzina i dzieci, młodzież. Książka Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły liczy 432 stron. Jej wymiary to 145x205. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły, Wydanie poszerzone

4.6/5 ( 12 ocen )
 • 5
  10
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

villemo

15-11-2014 20:01

recenzja nagrodzona 2.00pkt

Fantastyczna książka. Technika komunikacji z dzieckiem pozwalająca na porozumiewanie się w pełnym poszanowaniu dla godności dziecka. W czasach, w których mówi się, o tym, iż nasze dzieci dorastają co raz szybciej, gdzie co raz wcześniej dołączają do "wyścigu szczurów", ta książka jest odpowiedzią na pytania dręczące rodziców i wychowawców: "Jak mam postawić granice? Jak mówić do dziecka tak by rozumieć i być zrozumianym? Jak kochać i wymagać? Jak wychować do człowieczeństwa?" Jeśli interesują państwa naprawdę skuteczne sposoby komunikacji międzypokoleniowej - to z pewnością książka dla państwa. Wiele z technik w niej zawartych zastosowałam i codziennie stosuję zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym i mówię z pełnym podziwem: to naprawdę działa!

Czy recenzja była pomocna?