SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Gdy na Ziemi żyły dinozaury (twarda)

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Multico
Data wydania 2024
Oprawa twarda
Liczba stron 96
  • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy
  • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Gdy na Ziemi żyły dinozaury, świat wyglądał zupełnie inaczej niż dziś. Nie tylko nie było jeszcze na nim ludzi, ale nie było też traw i żyły przedziwne zwierzęta. Bieguny na północy i południu naszego globu nie skuwały lodowce, ponieważ temperatura nigdy nie spadała poniżej zera. Jak wyglądał ten pradawny świat? Można się tego dowiedzieć na podstawie wykopalisk odkrywanych także na terenach obecnej Polski. Czy wiesz, że? przed setkami milionów lat żyły u nas fitozaury, zwierzęta podobne do współczesnych krokodyli? na naszych ziemiach zadomowiła się lisowicja, największy dicynodont żyjący na Ziemi, przypominający dzisiejsze hipopotamy? między ogromnymi triasowymi drzewami szybował latający ozimek? po ziemiach dzisiejszego Śląska biegał krewniak przodka ssaków ? drobniutki polonodon? tu też polował na swoje ofiary drapieżny smok wawelski? O tych i wielu innych zwierzętach dzieli się swą wiedzą nasz znakomity paleontolog ? Tomasz Sulej, a barwny obraz świata sprzed wielu milionów lat narysowany został przez Małgorzatę Czaję.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: dla dzieci,  Książki edukacyjne,  książki na zakończenie przedszkola,  książki o dinozaurach dla dzieci,  Książki o smokach
Wydawnictwo: Multico
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Rok publikacji: 2024
Liczba stron: 96
ISBN: 978-83-7763-717-3
Wprowadzono: 27.01.2024

RECENZJE - książki - Gdy na Ziemi żyły dinozaury - Tomasz Sulej

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: