SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Dalvonah Drepcząc w wojennym popiele

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
przeczytaj fragment przeczytaj fragment przeczytaj fragment

książka

Wydawnictwo Novae Res
Oprawa miękka
Liczba stron 352

Opis produktu:

Tylko najbardziej wytrwali będą mogli budować cywilizację na nowo. Ingerencja w świat niematerialny bywa niebezpieczna i zatrważająca w skutkach. Dwa tajne stowarzyszenia prowadzą bezwzględną rywalizację, w wyniku której członkowie jednego z nich otwierają wrota do innego wymiaru za pośrednictwem geomancji i okultyzmu. W świecie ludzi materializuje się ponad milion ożywieńców oraz ogromne legiony demonów. Rozpoczyna się globalna wojna. W tym chaosie pewne jest tylko jedno - aby przetrwać, trzeba zapomnieć o jakichkolwiek ludzkich odruchach. Nienawidzę ludzkiego ścierwa! grad myśli nawiedził umysł rosłego ożywieńca. Właśnie zakładał nagolenniki wykonane z metalu. Tuż przed wyjściem z komnaty zabrał ze sobą puginał oraz większy stalowy miecz. Poruszał się bardzo sprawnie, choć ciążyła na nim zbroja płytowa. Taką nakładał jedynie w polu. Na zadania specjalne przywdziewał lekką kolczugę i drobny pancerz oraz tunikę. Był sprawny w walce. Mało powiedziane. Walka była sensem jego ponurego życia. Nie wymagał zbyt wiele. Żądza zemsty tak intensywnie ogarnęła umysły nieumarłych, że zatracili oni podstawowe zmysły. Przekleństwem było uwięzienie ich podświadomości w ludzkich zwłokach, w ich szkieletach i resztkach rozkładających się ciał. Przywykli do widoku rozpadającej się skóry, którą co dzień pożerały robaki. Żerowały na nich. Wchodziły do ran, uszu, oczu, nosa i ust. To był jednak nieodzowny element ich egzystencji w ludzkim świecie.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: fantastyka,  Science-fiction,  militarna,  książki na jesienne wieczory
Wydawnictwo: Novae Res
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 121x195
Liczba stron: 352
ISBN: 9788382190595
Wprowadzono: 16.11.2020

RECENZJE - książki - Dalvonah Drepcząc w wojennym popiele - Sebastian Artymiuk

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.7/5 ( 3 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Beduin

ilość recenzji:1

8-12-2020 08:19

Wielowątkowość i duży wachlarz bohaterów to zdecydowany plus tej powieści. Momentami idealnie się czyta, w niektórych momentach można było pociągnąć wątek dalej, akcja niekiedy spowalnia np. na odczytywaniu zakazanych ksiąg w bibliotece, za dużo tych informacji, choć wiem, że autor zaaplikował tutaj kilka frapujących teorii spiskowych. Niektórym z Was może nie spodobać się brutalność tego świata i wulgaryzmy, choć zależy od postaci, u niektórych jest to w dużych dawkach, a u innych praktycznie nie występuje. Jest to debiut autora, więc bardzo solidnie napisane choć z małymi minusami, których powinien się wyzbyć przy kolejnych częściach z tego jakże intrygującego cyklu.

Czy recenzja była pomocna?