SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Vesper

Oficyna powstała w Poznaniu w 2005 roku. Jej twórcą jest Włodzimierz Wieczorek, który posiada również znane wydawnictwo muzyczne In Rock. Nakładem Wydawnictwa Vesper ukazało się już kilkaset tytułów. Książki tej marki cechują się ciekawą oprawą graficzną, a także wysokiej jakości przekładom.

Vesper Wydawnictwo – książki historyczne


Specjalnością Wydawnictwa Vesper są książki historyczne, szczególnie o tematyce wojskowości i militariów. W Gandalfie znajdziesz genialnie zilustrowane albumy, prezentujące umundurowanie i uzbrojenie żołnierzy walczących na frontach II wojny światowej, np. Żołnierz radziecki, czy Niemieckie pojazdy wojskowe II wojny światowej. Czytelnikom zainteresowanym pojazdami bojowymi przypadną do gustu Czołgi – przekroje  albo Pojazdy Wojska Polskiego 1914-1939, a pasjonatom motoryzacji Samochody w PRL i Motocykle w PRL. Wydawnictwo Vesper przygotowuje też książki dla fanów biografii, monografii oraz powieści historycznych. Z publikacjami oficyny poznasz wiele interesujących historycznych ciekawostek. Dziedzina ta to w końcu najlepsza nauczycielka życia!

Vesper – literatura piękna


Oficyna Vesper słynie też z interesujących tytułów z gatunku literatury pięknej. Licznych fanów zgromadziła na przykład seria Klasyki Literatury Grozy. Przerażający Dracula, Frankenstein i Golem, mistrzowie pióra: Edgar Allan Poe czy H.P. Lovecraft – książki z tego cyklu to absolutny must-have dla wielbicieli powieści z dreszczykiem. Wydawniczą i edytorską chlubą Vesper jest również seria Klasyki Literatury Dziecięcej, w ramach której ukazały się np. Tajemniczy ogród, Pinokio oraz O czym szumią wierzby. Wydawnictwo nie zapomina oczywiście o literaturze współczesnej. Dużym zainteresowaniem cieszy się seria Flawia de Luce, bestsellerowe kryminały dla młodzieży.

Wydawnictwo Vesper – poradniki


Nie da się ukryć – Polacy pokochali literaturę poradnikową. Pomocne w wielu aspektach książki znajdziesz również w ofercie Vesper Wydawnictwa. Planujesz przejście na dietę? Przydadzą Ci się poradniki Jean Carpenter, które pomogą bezpiecznie zmienić sposób żywienia. Coś dla siebie znajdą również fani survivalu, rowerzyści i początkujący muzycy. Najbardziej znanym cyklem Vesper jest jednak Instrukcja obsługi, która z przymrużeniem oka pomaga zmierzyć się z zupełnie zwyczajnymi problemami. Seks, ślub, ciąża, narodziny dziecka, kot, pies – dzięki książkom oficyny dowiesz się, jak zachować się w ważnych, życiowych momentach.

Wydawnictwo Vesper – zapowiedzi


W Gandalfie na bieżąco uzupełniamy ofertę, byś mógł cieszyć się nowościami od Wydawnictwa Vesper. Zapowiedzi książek tej oficyny znajdziesz w zakładce o tej samej nazwie. Warto uważnie ją śledzić, by nie przegapić żadnego ciekawego tytułu i nie zostać w tyle. Wiele zapowiedzi Wydawnictwa Vesper możesz kupić u nas w przedsprzedaży. Gandalf oferuje Ci bardzo korzystne ceny, które nie zrujnują portfela i nie zepsują przyjemności płynącej z lektury.
... ...
Zobacz więcej produktów