Czasem wygrywasz a czasem się uczysz Audiobook CD Audio - John C. Maxwell - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Czasem wygrywasz a czasem się uczysz Audiobook CD Audio

Najważniejsze życiowe lekcje zawdzięczam porażkom

 • Promocja
  image-promocja

audiobook cd

Czasem wygrywasz a czasem się uczysz Audiobook CD Audio, Najważniejsze życiowe lekcje zawdzięczam porażkom - opis produktu:

Każda porażka może być początkiem zwycięstwa! Każde niepowodzenie - zawodowe czy osobiste - może stać się impulsem do rozwoju, jeśli tylko będziesz dysponować odpowiednimi narzędziami i nastawieniem, by przeistoczyć porażkę w źródło korzyści. Na podstawie blisko pięćdziesięciu lat doświadczeń przywódczych dr Maxwell kreśli mapę sukcesu. Prowadzi ona przez jedenaście punktów, które wpisują się w DNA ludzi zdolnych odnosić sukcesy w obliczu problemów, porażek i strat:

Pokora - duch nauki

Fakty - fundament nauki

Odpowiedzialność - pierwszy krok nauki

Doskonalenie się - zasadniczy cel nauki

Nadzieja - motywacja do nauki

Przyswajanie wiedzy - ścieżka nauki

Przeciwności losu - katalizator nauki

Problemy - okazja do nauki

Złe doświadczenia - perspektywa sprzyjająca nauce

Zmiana - cena nauki

Dojrzałość - wartość nauki

W chwilach słabości nauka przychodzi z trudem. Gdy coś idzie nie tak, potrzeba nie lada samodyscypliny i siły woli, by ujrzeć w porażce możliwości oraz wiedzę, jaką ona ze sobą niesie. Dzieje się tak, ponieważ samo doświadczenie porażki nie jest cenne - największą wartość osiągniesz wtedy, gdy poddasz je analizie i wyciągniesz wnioski.

Gdy tylko poznałem Johna Maxwella, od razu wiedziałem, że wyznajemy te same wartości. Jemu zależy na ludziach, stara się im pomóc. Do skuteczniejszych form takiej pomocy zalicza się przekazywanie ludziom wiedzy o tym, jak można przezwyciężyć porażki i przeciwności losu. Opanowanie tej umiejętności spowodowało, że moje życie zupełnie się odmieniło. Dzięki lekturze książki Czasami się wygrywa... a czasami można się czegoś nauczyć ty również przyswoisz sobie tę cenną umiejętność. Gorąco polecam tę książkę.

Ben Carson, M.D., neurochirurg dziecięcy i autor bestsellerów America the Beautiful oraz Cudowne ręce

Audiobook cd Czasem wygrywasz a czasem się uczysz Audiobook CD Audio Najważniejsze życiowe lekcje zawdzięczam porażkom, pochodzi z wydawnictwa Mt Biznes. Autorem książki jest John C. Maxwell. Należy do gatunków: poradniki, praca, biznes, samodoskonalenie.
S
Szczegóły

Audiobookowe bestsellery z tych samych kategorii

John C. Maxwell - posłuchaj także

RECENZJE - Audiobook cd - Czasem wygrywasz a czasem się uczysz Audiobook CD Audio, Najważniejsze życiowe lekcje zawdzięczam porażkom

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 5 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: