Gra Activity Junior - gra planszowa Piatnik | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Gra Activity Junior - Piatnik

gry / zabawki

 • Producent Piatnik
 • Wiek 6-910-14
 • Ilość graczy 3-4 osoby,  5 i więcej
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Gra Activity Junior - opis produktu:

Kultowa, wielokrotnie nagradzana gra Activity teraz w wersji dla graczy od 8 lat.
Narysuj `kieszeń`, opisz `ciekawość`, pokaż na migi `naleśnik` nim upłynie czas! Gracze na zmianę losują hasła i próbują je przedstawić pozostałym uczestnikom na jeden z trzech sposobów: rysując, opisując słownie, lub za pomocą pantomimy. Jeśli ktoś odgadnie hasło, pionek drużyny przesuwa się do przodu.
Activity to zabawna i emocjonująca gra edukacyjna. Gracze mogą ćwiczyć kreatywność, pewność siebie i poszerzać słownictwo, a ich ręce i nogi są w ciągłym ruchu!
Można grać już w 3 osoby, ale gra świetnie się sprawdza również w dużej grupie. Ostrzeżenie dla graczy: mięśnie brzucha mogą rozboleć od śmiechu! Hasła są podane w języku polskim i angielskim, dzięki czemu gra może służyć jako pomoc do nauki języka angielskiego.

Zawartość pudełka:
330 kart z hasłami
4 pionki
1 klepsydra
1 plansza
1 instrukcja.

Liczba graczy: 3 - 16 osób
Wiek: od 8 lat.S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Gry - Gra Activity Junior

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 5 ocen )
 • 5
  3
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Młody Giercownik

ilość recenzji:809

brak oceny 7-03-2018 12:43

Activity to znana i lubiana seria gier demonstracyjnych, w których pokazujemy, opowiadamy lub rysujemy wylosowane hasła tematyczne. Prezentowana wersja Junior przeznaczona jest dla młodszych odbiorców.

Kolorowe opakowanie rzuca się w oczy, ale nie zniechęca krzykliwymi barwami. Dużego logotypu austriackiego wydawcy nie można przegapić, ale to gwarancja zadowolenia, bo producent przyzwyczaił już odbiorców swoich produktów do wysokiej jakości komponentów. Wytłoczka na elementy jest mocna i głęboka, zatem nic nie ma prawa latać w środku.

Plansza wyglądem nie oczarowuje, ale to nie ona jest sercem produktu ? warto wspomnieć, że jest mocna i przejrzysta. Umieszczono tu tor ruchu z ikonami ukazującymi pantomimę, opowiadanie oraz rysowanie. Nie sposób się pomylić ? symbolika przedstawia rękę, usta z dymkiem dla wypowiedzi oraz kredkę w trakcie rysowania. Trzy granatowe pola są nieużywane, ponieważ pionki mogą się przesunąć minimum o trzy miejsca do przodu. Pole ze strzałką to start z szachownicą to meta. Instrukcja jest krótka, prosta i w sumie niespecjalnie potrzebna, bo reguły są banalne. Pionki drewniane, klepsydra bezpieczna w użytkowaniu.

Najważniejsze są karty ? jest ich aż 330, na każdej znajdują się trzy hasła dostosowane do wieku dzieci ? produkt dla odbiorców od 8 lat. Należy zaznaczyć, że hasła występują w języku polskim i angielskim, zatem jest to produkt edukacyjny. Cyfry w kółeczku na kartach oznaczają liczbę pól, o które przesuniemy nasz pionek w momencie odgadnięcia hasła. Kolor czerwony wyznacza rundę otwartą, podczas której odgaduje nie tylko drużyna demonstratora, ale wszystkie na raz, ścigając się ze sobą.

Kiedy rozpoczynamy grę trzyosobową ? minimalny skład ? każda z rund staje się otwartą, wtedy punkty za odgadnięte hasło otrzymuje demonstrator i osoba poprawnie odpowiadająca.

Musimy osobno zaopatrzyć się w przybory do rysowania i duży blok papieru lub tablicę i możemy zaczynać zabawę. Warto jeszcze zaznaczyć, że pole startowe rozpoczyna się od konkurencji rysowania właśnie.

Activity w wersji dla dorosłych było wielokrotnie nagradzane i uznawane jest za klasyczną grę typu kalambury. Kwestią czasu było zatem wydanie produktu dla młodszych odbiorców z hasłami łatwiejszymi do przedstawienia. Wersja dwujęzyczna bardzo cieszy, ponieważ kształcenie przez zabawę w dalszym ciągu jest zabawne i przyjemne.

http://mlodygiercownik.pl/2016/07/31/recenzja-gry-planszowej-activity-junior/

Czy recenzja była pomocna?