Wiedza o społeczeństwie 2. Klasa 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego) - Artur Derdziak Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
  • image
  • image

Wiedza o społeczeństwie 2. Klasa 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego) (miękka)

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Wiedza o społeczeństwie 2. Klasa 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego), po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik Wiedza o społeczeństwie 2. Zakres rozszerzony został przygotowany dla uczniów drugiej klasy liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja w zakresie rozszerzonym kontynuuje treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej i skutecznie przygotować się do matury.

Autor podręcznika skutecznie integruje treści podstawowe z rozszerzonymi wiadomościami z takich dziedzin jak: demokracja, polityka i funkcjonowanie państwa. Polecenia i zadania oraz propozycje projektów czy dyskusji pobudzają do samodzielnego wnioskowania, oraz świadomego uczestniczenia w życiu społecznym. Celem podręcznika jest także uczenie rozumienia i tworzenia informacji, argumentowania własnego stanowiska i rozwiązywania problemów.

Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie 2, zakres rozszerzony składa się z 4 działów:
1. Demokratyzacja
2. Myśl polityczna
3. Rywalizacja o władzę
4. Państwo

Układ treści gwarantuje skuteczne przygotowanie się do egzaminu maturalnego wyłącznie z jednego podręcznika.

Wiedza o społeczeństwie 2. Klasa 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego) po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Wiedza o społeczeństwie. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1071/2/2020. Wiedza o społeczeństwie 2. Klasa 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego) jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Wiedza o społeczeństwie 2. Klasa 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony (z elementami zakresu podstawowego), po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.