Paraphrases B2. Part 1 Parafrazy zdań ze słowem kluczowym B2. Część 1 - Katarzyna Sochacka Polonsky - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Paraphrases B2. Part 1 Parafrazy zdań ze słowem kluczowym B2. Część 1 (miękka)

2019

podręcznik

Paraphrases B2. Part 1 Parafrazy zdań ze słowem kluczowym B2. Część 1, 2019 - opis produktu:

ACTIVE MATURA Unikalna seria publikacji przeznaczonych dla osób, które przygotowują się do egzaminu maturalnego. Zawarte w nich materiały pozwalają na powtórzenie oraz przetestowanie różnorodnych aspektów języka angielskiego. Publikacje są zgodne z wytycznymi przedstawionymi w Informatorze o egzaminie maturalnym z języka angielskiego od roku szkolnego 2014/2015.

Paraphrases B2. Part 1. Parafrazy zdań ze słowem kluczowym B2. Część 1 to książka, która pozwala powtórzyć i przetestować znajomość gramatyki angielskiej poprzez dokonywanie transformacji zdań ze słowem kluczowym. Przeznaczona jest dla osób, które przygotowują się do egzaminu na poziomie rozszerzonym.
? Uwzględnia zagadnienia gramatyczne najczęściej testowane na egzaminie maturalnym: stronę bierną, tryby warunkowe, mowę zależną, ?subjunctive?, czasowniki modalne oraz zdania przydawkowe
? 50 zestawów ćwiczeń, czyli 750 transformacji do rozwiązania
? Zestawienie przykładowych parafraz w każdym zestawie ćwiczeń
? 200 transformacji w sekcji powtórkowej
? Klucz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń

Paraphrases B2. Part 1 Parafrazy zdań ze słowem kluczowym B2. Część 1 2019, pochodzi z wydawnictwa Polonsky. Pomaga w nauce języka angielskiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Paraphrases B2. Part 1 Parafrazy zdań ze słowem kluczowym B2. Część 1, 2019

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.