SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ortografia z wesołymi piratami. Klasa 1

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Wydawnictwo Aksjomat Kraków
Data wydania 2019
ISBN 9788381064989

   

 • Wysyłamy w 24h - 48h
 • Darmowa dostaw z Inpost Pay produkt

Opis produktu:

Nieprzebyte morza, niestrudzeni piraci, żaglowce i przygody, o których do dzisiaj opowiada się w portowych tawernach. Wśród nich są te o zmaganiach z ortograficznymi pułapkami, o mieliznach liter wielkich i małych, a także o rafach samego h. Dyktanda z wesołymi piratami to znakomita zabawa edukacyjna dla uczniów klas I-III: teksty do dyktowania, przepisywania, ćwiczenia ortograficzne, a także zestawienie reguł polskiej ortografii, dzięki któremu łatwo będzie sprawdzić poprawność pisowni.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: szkoła podstawowa
Wydawnictwo: Aksjomat Kraków
Oprawa: miękka
Rok publikacji: 2019
Wymiary: 210
Liczba stron: 24

RECENZJE - Podręcznik - Ortografia z wesołymi piratami. Klasa 1

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Asia

ilość recenzji:10

14-04-2021 22:51

Zweryfikowany zakup

Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w naszym sklepie.

Nareszcie trafiłam na dyktanda faktycznie dopasowane do poziomu dziecka klasy 1szej. Zawierają raptem kilka linijek ciekawego, wesołego tekstu, które dziecko ma jedynie przepisać "poniżej" w liniaturze. W 1szej klasie to już wyzwanie.
Takie ćwiczenia usprawniają ruchy skakadyczne i śledzące wzroku- kto obserwował jakie kłopoty nastręcza dziecku prawidłowe przepisanie linijki tekstu z ekranu monitora podczas lekcji zdalnych, czy dwóch zdań z książki do zeszytu, ten wie o czym piszę. Oczywiście można też te dyktanda dyktować co zdolniejszemu dziecku, nikt Wam tego nie zabroni :-)
Dyktanda podzielone są na tematy: pisownia dużą literą, rz/ż, u/ó, h/ch, ą/ę i zmiękczenia. Radosna i zróżnicowana tematyka opowiadań oraz kolorowe ilustracje przy każdym jakoś tak dodają lekkości tej trudnej sprawie jaką jest pisanie dyktanda.
Oprócz dyktanda są też przy każdym "temacie" jakaś inna forma ćwiczenia- np. dziecko samo ma wymyślić nazwy narysowanych miast- pamiętając oczywiście by pisać dużą literą. Fajny pomysł, prawda ? Są uzupełnianki, rebusy, krzyżówka, kolorowanka, wykreślanka itp. - wszystko ciekawie w celu zapamiętania pisowni.
Bez wahania kupię następne poziomy.

Czy recenzja była pomocna?