SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Wydawnictwo Macmillan
z serii English Quest
ISBN 978-83-7621-085-8

Opis produktu:

Zeszyt ćwiczeń nie zawiera już zeszytu współpracy z rodzicami.

English Quest to nowa seria podręczników, którą z pewnością pokochają zarówno nauczyciele, jak i uczniowie. Razem z bohaterami kursu, sympatycznymi smokami, dzieci poznają nowe słówka i konstrukcje językowe, które pozwalają im opowiadać o najbliższym otoczeniu w języku angielskim.
Seria English Quest realizuje wszystkie założenia Nowej Podstawy Programowej, a co najważniejsze- zawiera absolutnie nowatorskie rozwiązanie dotyczące wprowadzania umiejętności pisania w klasie pierwszej, doskonałe zarówno dla sześcio-, jak i siedmiolatków.
To rozwiązanie stanowi unikalna konstrukcja Zeszytu Ćwiczeń, który na każdej rozkładówce zawiera równoległe ćwiczenia w wersji Basic (bez pisania) oraz Challenge (wprowadzająca stopniowo elementy czytania i pisania). Dzięki takiemu układowi nauczyciel sam decyduje, którą ścieżkę wybiera, a w dowolnym momencie ma możliwość jej zmiany, a tym samym płynnego dostosowywania poziomu trudności materiału do swoich uczniów. To jedyne tego typu rozwiązanie na polskim rynku.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Wydawnictwo: Macmillan
Oprawa: miękka
Wymiary: 205x295
Ilość stron: 96

RECENZJE - Podręcznik - English Quest 2. Zeszyt ćwiczeń

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 5 ocen )
 • 5
  3
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: