SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Dyktanda z przysłowiami do klasy 3

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Wydawnictwo Greg
ISBN 978-83-7517-402-1
 • Dostępność niedostępny
 • Karta30 promocja z Inpost Pay

Opis produktu:

Pisownia języka polskiego jest skomplikowana i trudno zapamiętać wszystkie zasady i wyjątki. Dlatego najpopularniejszą metodą na sprawdzenie znajomości pisowni, ale też na naukę ortografii, jest pisanie dyktand.

Dyktanda z przysłowiami Wydawnictwa GREG sprawiają, że ta niezbyt lubiana forma nauki staje się czystą zabawą. Dzieje się tak dzięki przezabawnym tekstom, które dodatkowo w humorystyczny sposób wyjaśniają najciekawsze przysłowia, oraz kolorowym, śmiesznym rysunkom. Nie bez znaczenia są też odpowiedni, dostosowany do poziomu dzieci w klasie 3, wybór trudnych słówek oraz długość tekstu.

Układ dyktand - od najprostszego do najtrudniejszego - pozwala uczniom doskonalić swoje umiejętności. Każde dyktando można sprawdzić, wykorzystując zamieszczony na końcu książki słowniczek. Prawdziwą gratką są natomiast krzyżówki dodane do każdego tekstu!

Serdecznie polecamy!
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Wydawnictwo: Greg
Oprawa: miękka
Wymiary: 160x235
Liczba stron: 32

RECENZJE - Podręcznik - Dyktanda z przysłowiami do klasy 3

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 5 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Magda

ilość recenzji:1

brak oceny 23-11-2012 15:07

Dyktanda z przysłowiami to na prawdę świetny pomył, czasem trudno jest dzieciom wyjaśnić nawet te najprostsze, krzyżówki to świetna forma sprawdzenia umiejętności rozumienia czytanego tekstu, serdecznie polecam

Czy recenzja była pomocna?