Chemia Fundamenty Zadania przedmaturalne Zakres rozszerzony - Piotr Kosztołowicz, Dorota Kosztołowicz PAZDRO Oficyna Edukacyjna - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Chemia Fundamenty Zadania przedmaturalne Zakres rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Chemia Fundamenty Zadania przedmaturalne Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Fundamenty to pierwszy moduł podręcznika do nauczania chemii w zakresie rozszerzonym w liceach i technikach. Pozostałe dwa moduły to: Związki organiczne oraz Pierwiastki i związki nieorganiczne. Te dwa moduły są na tyle niezależne, że mogą być wykorzystane w kolejności uznanej przez Nauczyciela i dlatego zestaw ten nie został oznaczony tradycyjnie jako części z kolejnymi numerami. Moduły te łącznie obejmują wszystkie treści z nowej podstawy programowej oraz wiele treści dodatkowych, przydatnych w przyszłych studiach na kierunkach przyrodniczych.

Każdy moduł składa się z tekstu głównego i jego streszczenia umieszczonego na marginesach. Każdy termin użyty w tekście głównym po raz pierwszy jest wyróżniony niebieskim kolorem czcionki i objaśniony obok na marginesie, czasem w sposób bardziej ścisły niż w tekście głównym. Tekst główny z licznymi ilustracjami, opisami proponowanych doświadczeń oraz przykładami rachunkowymi pomaga zrozumieć prawidłowości, którymi zajmuje się chemia, a zapisy na marginesie ułatwiają powtarzanie wiedzy, zdobytej zarówno na poszczególnych lekcjach, jak i po zakończeniu działu nauczania.

Na końcu każdego rozdziału znajdują się pytania i zadania ułożone w kolejności zgodnej z treścią rozdziału, umożliwiające bieżące sprawdzanie stopnia opanowania materiału. Na końcu podręcznika są podane odpowiedzi do tych zadań oraz skorowidz rzeczowy polsko-angielski.

Chemia Fundamenty Zadania przedmaturalne Zakres rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa PAZDRO Oficyna Edukacyjna. Dedykowany jest do: Materiały pomocnicze do matury / Chemia.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Chemia Fundamenty Zadania przedmaturalne Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.2/5 ( 24 ocen )
 • 5
  16
 • 4
  0
 • 3
  4
 • 2
  4
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: