Chemia 2. Klasa 2. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony - PRACA ZBIOROWA WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Chemia 2. Klasa 2. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

podręcznik

Chemia 2. Klasa 2. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony - opis produktu:

Zbiór zadań jest adresowany do wszystkich uczniów poznających chemię zarówno w zakresie podstawowym, jak i planujących zdawać egzamin maturalny i kontynuować naukę na kierunkach technicznych, medycznych lub przyrodniczych. W każdym dziale są różnego rodzaju zadania zamknięte (np. wielokrotnego wyboru, prawda-fałsz, przyporządkowanie, dobieranie w pary) oraz zadania otwarte, a także zadania z arkuszy maturalnych CKE po każdym dziale. Na końcu zbioru zawarte są odpowiedzi do zadań ? analiza rozwiązań pomoże uczniowi poradzić sobie z trudniejszymi zadaniami. Dodatkowo do zadań testowych podano wyjaśnienie nie tylko poprawnej odpowiedzi (np. rozwiązanie zadania rachunkowego), ale również komentarz, dlaczego inne odpowiedzi nie są poprawne.

Chemia 2. Klasa 2. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony przygotowało wydawnictwo WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Produkt dedykowany do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Chemia. Chemia 2. Klasa 2. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony zawiera treści zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Chemia 2. Klasa 2. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.