SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Atlas historyczny do liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Wydawnictwo Demart
Data wydania 2019
ISBN 9788379122769
  • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

Atlas historyczny przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych i obejmuje pełny zakres historii, od starożytności do współczesności. Zawiera mapy kluczowych wydarzeń i procesów politycznych, uwzględniające najnowsze badania specjalistów oraz zgodne z wymogami nowej podstawy programowej w zreformowanym systemie szkolnym. Jest znakomitym źródłem wiedzy zarówno dla uczniów wybierających rozszerzony wariant matury z historii, jak i dla nauczycieli jako wsparcie dydaktyczne.

Kalendaria towarzyszącym mapom prezentują najważniejsze wydarzenia z konkretnego okresu lub procesu historycznego, z podkreśleniem związków przyczynowo-skutkowych. Dodatkowo, na końcu atlasu znajdują się krótkie tekstowe komentarze historyczne, które dostarczają dodatkowych informacji do większości map.

Dzięki takiemu podejściu, uczniowie mają możliwość lepszego zrozumienia rozwoju dziejów świata i Polski oraz ich wzajemnych zależności. Atlas stanowi więc nie tylko źródło wiedzy, ale także skuteczną pomoc edukacyjną dla nauczycieli w prowadzeniu zajęć z historii.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Wydawnictwo: Demart
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2019
Liczba stron: 240

RECENZJE - Podręcznik - Atlas historyczny do liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: