SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Łukasz Radecki - biografia

Łukasz Radecki, mieszkający w Malborku nauczyciel, recenzent, publicysta, muzyk i wreszcie autor książek z gatunku science-fiction, literatury młodzieżowej i przede wszystkim horroru. Łukasz Radecki zdaje się posiadać życiorys idealny dla autora powieści grozy. Urodził się 11 października 1979 roku w Krzyżanowie. Już jako nastolatek zafascynował się literaturą horroru, sięgając po prozę Grahama Mastertona. Ciężkie klimaty preferuje nie tylko w formie książek, ale także dźwięków. Jako multiinstrumentalista, wokalista i miłośnik metalu, tworzy muzykę w zespołach Arcybia, Damage Case i Wilcy. Stworzył także muzykę do horrorów, gier komputerowych i serialu Oblicza mroku. Karierę pisarską zaczął od pisania opowiadań dla rozmaitych magazynów i portali internetowych. Do dziś pisze dla Horror Online, Grabarza Polskiego i Atmospheric Magazine. Jego opowiadania były adaptowane jako słuchowiska i filmy. Łukasz Radecki to uznany autor wielu książek dla dorosłych, a także dla dzieci i młodzieży. 

Łukasz Radecki, czyli horror po polsku


Łukasz Radecki znany jest przede wszystkim jako autor horrorów. Na swoim koncie ma liczne opowiadania, powieści i antologie oraz książki pisane wespół z innymi mistrzami gatunku: Kazimierzem Kyrczem i Robertem Cichowlasem. Wielbiciele horrorów z całą pewnością powinni sięgnąć po twórczość Łukasza Radeckiego, rodzimy pisarz nazywany jest bowiem mistrzem literackiej makabry.  Brzmi zachęcająco, nieprawdaż? Wielokrotnie nagradzany za swoją twórczość, potrafi stworzyć przerażający świat, w którym wraz z kolejnymi stronami narasta groza i niepokój. Jeżeli lubicie mroczny,  gęsty jak smoła klimat, z całą pewnością zadowolą Was takie pozycje jak Miasteczko, Królestwo Gore czy Zombie. Łukasz Radecki - książki to prawdziwa gratka dla tych, którzy nie boją się bać i niestraszne im mroczne klimaty. Jeżeli macie bujną wyobraźnię, ostrzegamy, czytacie na własną odpowiedzialność. Na wszelki wypadek zaopatrzcie się w latarkę. 

Łukasz Radecki – książki dla młodzieży i nie tylko


Czy jest możliwe, aby autor powieści grozy pisał także książki dla dzieci i młodzieży? Wszystkich niedowiarków zapewniamy, że Łukasz Radecki potrafi nie tylko straszyć. Jeśli szukacie książek dla młodszych czytelników, sięgnijcie po pozycje z gatunku fantasy, które znajdziecie na Gandalf.com.pl w zakładce Łukasz Radecki - ksiązki. Zajrzyjcie do świata pełnego smoków, bogów i niesamowitych, wciągających przygód. Pozycje od Łukasza Radeckiego to gwarancja wspaniałej zabawy i zagłębienia się w całkowicie nowy świat wyobraźni, idealny dla dzieciaków. Wciągająca fabuła i wątki zaczerpnięte z mitologii słowiańskiej sprawiają, że po pozycje z serii Plemiona sięgają także dorośli. Z kolei Świrownia to nowatorska książka, mająca formę gry paragrafowej, w której to Ty decydujesz, co spotka bohaterów. To oczywiście tylko niektóre z propozycji od Łukasza Radeckiego, które znajdziecie na Gandalf.com.pl.

Łukasz Radecki ebooki – najlepsze książki zawsze pod ręką


Masz czasami tak, że książka wciągnie Cię na tyle, że nie możesz się od niej oderwać? Znamy to uczucie. Na szczęście Gandalf.com.pl przychodzi na ratunek, oferujemy bowiem szeroki wybór publikacji elektronicznych w formie ebook i audiobook. Łukasz Radecki ebooki to wybawienie dla zabieganych moli książkowych. Ci, którzy swoją ulubioną lekturę chcą mieć zawsze pod ręką, powinni sięgnąć po ebooki. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych książek, możesz je zabrać ze sobą wszędzie i bez problemu kontynuować lekturę. Nie ważne, czy chcesz czytać na komputerze, telefonie czy czytniku, teraz nic Cię nie ogranicza. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy nadarzy się okazja do przeczytania choćby kilku stron. Zwłaszcza pozycji trzymających w napięciu tak mocno, jak Łukasz Radecki - książki.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 18 książek, których autorem jest: Łukasz Radecki. Dostępne formaty: miękka, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: dla dzieci, fantastyka, sensacja, Nauki humanistyczne, horror, Lektury szkolne, dla dzieci i młodzieży, sensacja i literatura grozy, materiały edukacyjne, fantastyka, nauki humanistyczne, wysyłka 24h, Zysk, Nowa Baśń, Nowości.

Na książki autora Łukasz Radecki mamy rabaty sięgające do 32%.
... ...