SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Izabela Janiszewska - biografia

Izabela Janiszewska (ur. 1983 r.) dziennikarka prasowa i telewizyjna, przez wiele lat pracowała dla cenionych stacji i magazynów, gdzie przygotowywała reportaże, teksty psychologiczne i rozmowy. Autorka scenariuszy programów reportażowych i talk-show, a także recenzentka scenariuszy filmowych. Wytrawna słuchaczka, amatorka dobrego kina i niezłomna idealistka, która niczym magnes przyciąga przygody. W swojej twórczości inspiruje się psychologią oraz historiami z życia, które zostawiły w niej emocjonalny ślad. Dorastała w domu pełnym zasad – tak silnych, że ominął ją etap młodzieńczego buntu. Pisze właściwie od zawsze, jednak przez wiele lat swoje prace chowała do szuflady. W pewnym momencie postanowiła jednak zawalczyć o realizację swoich marzeń. Ograniczyła dotychczasowe życie zawodowe i zajęła się tworzeniem debiutanckiej powieści Wrzask. Prywatnie Izabela Janiszewska jest nieidealną mamą dwóch urwisów. Od rana przebywa w świecie zbrodni, a resztę dnia poświęca najbliższym. Jak podkreśla, rodzinne życie to „jej prywatne mindfulness”.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 32 książek, których autorem jest: Izabela Janiszewska. Dostępne formaty: miękka, pakiet, pocket, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: sensacja, kryminał, sensacja, nagrody literackie, pakiety, sensacja i literatura grozy, Książki na prezent 🎁, bestsellery wszech czasów, Książka Roku 2023.

Na książki autora Izabela Janiszewska mamy rabaty sięgające do 37%.
... ...
Zobacz więcej produktów