K.N. Haner książki, ebooki i audiobooki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

K.N. Haner - biografia

To pseudonim literacki młodej, polskiej pisarki Katarzyny Nowakowskiej. Początki jej twórczości to pisanie krótkich opowiadań do szuflady i dla wąskiego grona czytelniczek jednej z internetowych grup dyskusyjnych. Na oficjalnym rynku wydawniczym K.N. Haner zadebiutowała w 2015 roku książką Na szczycie. Prosty język i dynamiczne, oddziałujące na wyobraźnię sceny erotyczne debiutanckiej powieści sprawiły, że K.N.Haner – książki od razu zgromadziły wierne i spore grono czytelników. Prywatnie mieszka w niedużym polskim miasteczku wraz z rodziną. Jej anonimowość miała chronić bliskich przed nieprzyjemnościami związanymi z jej twórczością, która dla wielu jest kontrowersyjna. Katarzyna zdecydowała się na ujawnienie swojej tożsamości dopiero w 2020 roku.

K.N. Haner – tematyka


Po zapoznaniu się z pierwszymi książkami erotycznymi, w szczególności 50 Twarzami Greya, w czasie studiów, K.N. Haner zaczynała coraz śmielej wymyślać swoje własne historie, które w końcu zdecydowała się przelać na papier. Jej powieści zalicza się do literatury erotycznej, bo pełne są gorących i namiętnych scen. Dodatkowo autorka porusza w nich tematy pokrewne jak miłość, zdrada, romans czy spełnianie najskrytszych marzeń i pragnień. 

K.N. Haner – książki


Popularność, jaką przyniosła pierwsza książka, zaowocowała powstaniem dwóch kolejnych części trzyczęściowego cyklu Na szczycie w skład którego wchodzą tytuły Na szczycie,  oraz Na szczycie. Gra o miłość, Na szczycie. Nieczysta gra. W sadze autorka opowiada historię miłości striptizerki Rebeki Sttaton i przystojnego muzyka zespołu rockowego Sedrick Mills. W książkach z tej serii nie brakuje opisów odważnych scen miłosnych, a także wątków sensacyjnych. K.N. Haner jest też autorką trylogii Morfeusz. Składają się na nią tytuły Sny Morfeusza, Koszmar Morfeusza, Przebudzenie Morfeusza oraz Piętno Morfeusza. W powieściach czytelnik przenosi się do nocnych klubów Miami, w których nie brakuje niebezpieczeństw, erotyzmu i szalonych emocji, trzymających w napięciu do ostatniej kartki. Obecnie pisarka pracuje nad kolejnymi tomami nowej serii pt. Zakazany Układ

K.N. Haner – audiobooki


Większość tytułów K.N. Haner na Gandalf.com.pl dostępnych jest również w wersji cyfrowej jako ebook oraz dźwiękowej, jako audiobook. K.N. Haner – audiobooki dostępne są w formacie MP3. To idealne rozwiązanie dla tych czytelników, którzy nie mają czasu sięgnąć po książkę fizycznie. Audiobook K.N. Haner doskonale sprawdzi się w trakcie wykonywania obowiązków domowych czy też w trakcie podróży. 
z4
1 - 4 z 87 ofert