SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

John Grisham - biografia

John Grisham to amerykański autor thrillerów sądowych, z wykształcenia prawnik, najbardziej znany ze swojej drugiej powieści “Firma”, która okazała się światowym bestsellerem, a na jej podstawie Sydney Pollack nakręcił hit z Tomem Cruisem w roli głównej. Po kilku latach pracy w zawodzie oraz działalności politycznej John Grisham wydał swój pierwszy thriller sądowy “Czas zabijania”. Początkowo powieść nie odniosła sukcesu, ale po zdobyciu przez autora popularności, wróciła na półki. Jego trzecia powieść “Raport Pelikana” do tej pory sprzedała się w ponad 11 mln egzemplarzy na całym świecie. Do tej pory książki Johna Grishama sprzedały się w 60 mln kopii, a autor jest jednym z trzech w historii, którzy sprzedali 2 mln egzemplarzy pierwszego wydania książki. Data urodzenia: 08.02.1955

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 109 książek, których autorem jest: John Grisham. Dostępne formaty: miękka, pakiet, pocket, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: sensacja, kryminał, sensacja, literatura piękna, sensacja i literatura grozy, książki na ekranie, lista bestsellerów wszech czasów, ebooki na ekranie, Nowości.

Na książki autora John Grisham mamy rabaty sięgające do 34%.
... ...
Zobacz więcej produktów