SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Wszystkie narkotyki świata (vinyl) - Myslovitz

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

muzyka

Wytwórnia Rock House Entertainment
Data wydania 2024
Nośnik winyl
Liczba płyt 2
  • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

`Wszystkie narkotyki świata` to pierwszy od 10 lat, studyjny album zespołu Myslovitz. Zespołu, którego twórczość stała się inspiracją dla całego pokolenia artystów święcących dziś triumfy na scenie niezależnej, ale i popowej, bo pod koniec lat 90 i w latach 2000 ich poetycko - alternatywnego rocka słychać było w każdym, nawet najbardziej komercyjnym radiu, klubie, a nawet każdej dyskotece. Myslovitz to jedyny w naszym kraju przykład kariery, która pięciu muzyków z małego miasta na Śląsku zaprowadziła na największe europejskie sceny i międzynarodowe festiwale. Grali trasy koncertowe w całej Europie z ówczesnymi gigantami światowej muzyki. Dziś, po 3 dekadach działalności Myslovitz, okazuje się, że ich ponadczasowych hitów słucha, a ich koncerty odwiedza kolejne pokolenie studentów (nierzadko z rodzicami) złaknionych gitarowej energii, natchnionej, rockowej poezji oraz niezwykłych melodii, o które coraz trudniej w świecie muzyki współczesnej, cyfrowej i tej `modnej`, która króluje na tzw. listach przebojów.

Myslovitz po 10 latach wydawniczego niebytu powraca z nowym, bardzo ciekawym albumem, który jest ukłonem w stronę najwierniejszych fanów, ale i za sprawą nowego wokalisty, nie powinien pozostać obojętny nowej fali wielbicieli zespołu.

`Wszystkie narkotyki świata` to zbiór 12 utworów układających się w jedną opowieść. Opowieść o miłości, nienawiści, pasji, sztuce, polityce, wojnach, inności, normalności, tolerancji i nietolerancji, otwartości, pogardzie, niezłomności, muzyce, poezji, prawdzie, kłamstwach, władzy, pieniądzach, alkoholu, narkotykach... o wszystkim, co rządzi współczesnym światem. Myslovitz, jak zawsze, podaje nam swój przekaz w sposób nieoczywisty, bezkompromisowy, poetycki, ale zrozumiały dla wszystkich myślących ludzi. Przez szacunek do swoich odbiorców Myslovitz nie kłania się muzycznym modom, ale też nie stał się dinozaurem, co udowadnia na licznych koncertach - pełnych młodzieńczej energii, potu, psychodelii i przebojów, które śpiewają wraz z nimi rzesze ludzi doceniających ich niczym nienaruszoną od 30 lat autentyczność.

Album `Wszystkie narkotyki świata` powstał w kilku studiach nagraniowych, m.in. w londyńskim Abbey Road i dotychczas promowały go piosenki: Miłość, 19, Pakman. Jako następne w kolejce czekają: piosenka tytułowa i Latawce z gościnnym udziałem wokalistki zespołu ATLVNTA, Kasi Gołomskiej.

Dwupłytowe wydanie `Wszystkich narkotyków świata` na designerskich winylach z efektem marble nawiązującym do struktury marmuru.
S
Szczegóły
Dział: Muzyka
Wytwórnia: Rock House Entertainment
Rok publikacji: 2024
Nośnik: winyl
Liczba płyt: 2
Utwory: 1. Wszystkie narkotyki świata
2. Miłość
3. Pakman
4. Król wzgórza
5. Przypadkiem
6. Latawce
7. Inny
8. Zdążyć przed wschodem słońca
9. 19
10. Powoli
11. Dziewczyna z wiersza lennona
12. Kosmita
Wprowadzono: 04.03.2024

RECENZJE - Muzyka (winyl) - Wszystkie narkotyki świata (vinyl)

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: