SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

TAXI Instrumental - Łona CD

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

muzyka

Wytwórnia Universal Music Polska
Data wydania 2024
Nośnik CD
Liczba płyt 1
  • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

`Taxi Instrumental` - Instrumentalna wersja płyty `Taxi` tria Łona x Konieczny x Krupa. `Taxi` to opowieść o świecie widzianym z perspektywy taksówki. Warstwa instrumentalna wyrasta z inspiracji tętniącego nocnym życiem miasta, historii zasłyszanych w taksówkach.

Konieczny i Krupa wraz z Łoną stworzyli wyjątkowe, bardzo zróżnicowane utwory z pogranicza jazzu, hip-hopu i elektroniki, które nie tylko znakomicie współgrają z tekstami Łony. Muzyka na Taxi Instrumental to misterna konstrukcja, na którą składają się nagrania wielu instrumentów akustycznych, syntezatorów, a nawet field recording.

Prace nad Albumem zainicjowane zostały przy okazji projektu społeczno-artystycznego prowadzonego przez Zuzannę Głowacką w ramach festiwalu OFF Opera (czerwiec 2020).

Album `Taxi` został wydany nakładem Def Jam Recordings Poland jesienią 2023 roku, zgarniając nagrodę PL Music Video Awards za najlepszy teledysk roku w kategorii hip-hop, trzy nagrody Fryderyk (album roku hip-hop, projekt artystyczny roku, teledysk roku) oraz dwie nagrody Popkiller (album roku, raper roku). Album znalazł się na listach podsumowań `najlepszych albumów roku 2023`, największych polskich mediów i dziennikarzy (Tygodnik Polityka, Gazeta Wyborcza, NEWONCE, Dawid Podsiadło, Tuba.FM, Onet.pl, Interia Muzyka, Czwórka Polskie Radio).
S
Szczegóły
Dział: Muzyka
Wytwórnia: Universal Music Polska
Rok publikacji: 2024
Nośnik: CD
Liczba płyt: 1
Utwory: 1. Nie Poszedłem
2. Jedziesz
3. Kocyk
4. Biegnij!
5. Godzina Wilka
6. Kimaj
7. Kiedyś To Było
8. Kolęda
9. 10 Pytań
10. Pan Darek (ft. Siema Ziemia)
11. Żeby Nie Skłamać
Wprowadzono: 13.06.2024

RECENZJE - Muzyka (CD) - TAXI Instrumental

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: