SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

TAXI Instrumental (vinyl) - Łona

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

muzyka

Wytwórnia Universal Music Polska
Data wydania 2024
Nośnik winyl
Liczba płyt 1
  • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

`Taxi Instrumental` - Instrumentalna wersja płyty `Taxi` tria Łona x Konieczny x Krupa. `Taxi` to opowieść o świecie widzianym z perspektywy taksówki. Warstwa instrumentalna wyrasta z inspiracji tętniącego nocnym życiem miasta, historii zasłyszanych w taksówkach.

Konieczny i Krupa wraz z Łoną stworzyli wyjątkowe, bardzo zróżnicowane utwory z pogranicza jazzu, hip-hopu i elektroniki, które nie tylko znakomicie współgrają z tekstami Łony. Muzyka na Taxi Instrumental to misterna konstrukcja, na którą składają się nagrania wielu instrumentów akustycznych, syntezatorów, a nawet field recording.

Prace nad Albumem zainicjowane zostały przy okazji projektu społeczno-artystycznego prowadzonego przez Zuzannę Głowacką w ramach festiwalu OFF Opera (czerwiec 2020).

Album `Taxi` został wydany nakładem Def Jam Recordings Poland jesienią 2023 roku, zgarniając nagrodę PL Music Video Awards za najlepszy teledysk roku w kategorii hip-hop, trzy nagrody Fryderyk (album roku hip-hop, projekt artystyczny roku, teledysk roku) oraz dwie nagrody Popkiller (album roku, raper roku). Album znalazł się na listach podsumowań `najlepszych albumów roku 2023`, największych polskich mediów i dziennikarzy (Tygodnik Polityka, Gazeta Wyborcza, NEWONCE, Dawid Podsiadło, Tuba.FM, Onet.pl, Interia Muzyka, Czwórka Polskie Radio).
S
Szczegóły
Dział: Muzyka
Wytwórnia: Universal Music Polska
Rok publikacji: 2024
Nośnik: winyl
Liczba płyt: 1
Utwory: Side A
1. Bym Poszedł
2. Jedziesz
3. Kocyk
4. Biegnij
5. Godzina Wilka
6. Kimaj

Side B
1. Kiedyś To Było
2. Kolęda
3. 10 Pytań
4. Pan Darek (ft. Siema Ziemia)
5. Żeby Nie Skłamać
Wprowadzono: 13.06.2024

RECENZJE - Muzyka (winyl) - TAXI Instrumental (vinyl)

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: