SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ministory - Kaśka Sochacka CD

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

muzyka

Wytwórnia Jazzboy Records
Data wydania 2021
Nośnik CD
Liczba płyt 1
  • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

`Ministory` Kaśki Sochackiej premierę będzie mieć dokładnie 8 miesięcy po wydaniu debiutu płytowego `Ciche dni`. Płyta ukaże się 26 listopada 2021 roku nakładem Jazzboy Records.

`Ministory` to niespełna trzydziestominutowy album zawierający 5 nowych kompozycji Kaśki powstałych między premierą `Cichych dni` a dniem dzisiejszym. W ciągu niespełna dwóch miesięcy, Olek Świerkot wraz z Kaśką zamknęli się w domowym Jazzboy Studio i wyprodukowali to wydawnictwo. Płytę uzupełnia alternatywna wersja piosenki `Nie było Cię` znanej z płyty `Ciche Dni` oraz świetna koncertowa wersja utworu `Porzucić` z pierwszej EPki Kaśki.

`Ministory`, które ukazują się zaledwie 8 miesięcy po premierze `Cichych Dni` są odpowiedzią w jakim kierunku zmierza Sochacka. To wyrafinowany pop z dodatkiem miejskiego folku i muzyki alternatywnej. Doskonale zaśpiewana płyta z niebanalnymi piosenkami, które zostają na długo.

Nowe piosenki można usłyszeć już podczas koncertów w ramach Ciche dni Tour. Kaśka w towarzystwie Lesława Mateckiego (gitara), Andrzeja Rajskiego (perkusja) oraz Pawła Harańczyka (instrumenty klawiszowe) na przełomie listopada i grudnia odwiedzi kilkanaście miast.
S
Szczegóły
Dział: Muzyka
Wytwórnia: Jazzboy Records
Rok publikacji: 2021
Nośnik: CD
Liczba płyt: 1
Wprowadzono: 17.11.2023

RECENZJE - Muzyka (CD) - Ministory

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: