SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Judyta Pisarczyk koncert w Trójce - Judyta Pisarczyk CD

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

muzyka

Wytwórnia Wydawnictwo Olesiejuk
Data wydania 2018
Nośnik CD
Liczba płyt 1
 • Dostępność niedostępny
 • Inpost Pay z kodem PAY20 pod produktem

Opis produktu:

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu płytę Judyty Pisarczyk zdobywczyni Grand Prix Ladies' Jazz Festiwal Gdynia 2017 nagraną podczas Koncertu w Trójce w dniu 9 listopada 2017 r. w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie.

Młoda, zdolna, sympatyczna i jeszcze na dodatek ładna - Judyta Pisarczyk. Gra na flecie, ma za sobą studia w Studio Wokalistyki Jazzowej w Katowicach, studiuje wokalistykę jazzową w Instytucie Jazzu w Nysie, prowadzi chór gospel, komponuje muzykę, pisze teksty, uczestniczy w licznych warsztatach wokalnych i konkursach.

I mamy tego efekty: podczas konkursu odbywającego się w ramach Ladies' Jazz Festival Gdynia 2017 zachwyciła publiczność i jury, które w składzie: Urszula Dudziak, Krystyna Stańko, Piotr Łyszkiewicz jednogłośnie ogłosiło młodą artystkę zdobywczynią Grand Prix festiwalu.

Sama Urszula Dudziak tak określiła Judytę po jej konkursowym występie "Jak słuchałam Judyty Pisarczyk, cieszyłam się ogromnie, że rośnie nam nowa generacja świetnych wokalistek jazzowych. Judyta pięknie, z wielką swobodą improwizuje i frazuje, jest perfekcyjna technicznie, czyli komplet szczęścia. Według mnie jest gotowa, żeby zająć czołowe miejsce na firmamencie naszej wokalistyki jazzowej".

Zatem najpierw talent i pasja, potem nauka, doświadczenie i oto przybyło na scenie polskiej wokalistyki jazzowej nowe, gorące i niezwykle ciekawe nazwisko - Judyta Pisarczyk.
S
Szczegóły
Dział: Muzyka
Wytwórnia: Wydawnictwo Olesiejuk
Rok publikacji: 2018
Nośnik: CD
Liczba płyt: 1
Utwory: 1. Zapowiedź
2. Moanin
3. Find
4. Tight
5. What If
6. Co to jest czułość?
7. Upside Down
8. Take Five
9. Jazz Crimes
10. Body and Soul
11. Spain
12. How High the Moon
Wprowadzono: 28.03.2018

RECENZJE - Muzyka (CD) - Judyta Pisarczyk koncert w Trójce

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4/5 ( 4 oceny )
 • 5
  1
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: