SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

In Times New Roman... - Queens Of The Stone Age CD

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

Opis produktu:

Zespół Queens of the Stone Age zapowiedział swój długo oczekiwany, ósmy studyjny album zatytułowany `In Times New Roman...`, który ukaże się 16 czerwca nakładem wytwórni Matador!`In Times New Roman... ` jest surowy, momentami brutalny i nie jest polecany osobom o słabych nerwach! A jednak jest to prawdopodobnie najpiękniejszy i zdecydowanie najbardziej satysfakcjonujący album w ich wspaniałej dyskografii.

Ostre teksty założyciela, wokalisty i lidera zespołu Josha Homme`a opierają się na natychmiast rozpoznawalnej sygnaturze dźwiękowej QOTSA, rozszerzonej i ozdobionej nowymi i niespotykanymi rozwiązaniami praktycznie w każdej piosence. `In Times New Roman...` pokazuje, że czasem trzeba zajrzeć pod blizny by dostrzec piękno - a czasami same blizny są pięknem.

Będąc trochę obok i mając trudności ze znalezieniem muzyki, do której mogliby się odnieść, członkowie QOTSA zrobili to, co zwykle - nagrali album z muzyką której sami pragną słuchać, jednocześnie dając innym dźwiękowe forum, na którym mogą się zgromadzić. `The world`s gonna end in a month or two` - śpiewa Homme, zadając pytanie: co chcesz zrobić z czasem, który ci pozostał? Homme, Troy Van Leeuwen, Dean Fertita, Michael Shuman i Jon Theodore mogą nie być w stanie nas ocalić, ale dają nam miejsce, w którym możemy przez to przejść.

Pierwszą udostępnionym fragmentem `In Times New Roman...` jest singiel `Emotion Sickness`, który otacza słuchacza ciepłem charakterystycznych i hipnotycznych refrenów QOTSA połączonych z nieokiełznanym i niecodziennym rytmem - przerywanych odcieniami szalonych wstrząsów. Ostatnie kilka lat było trudne dla wszystkich i nie jest tajemnicą, że członkowie QOTSA także doświadczyli strat i `złamanych serc`. Kto z nas jednak nie miał w ostatnim czasie nie miał zaburzeń emocjonalnych?`In Times New Roman... `został nagrany i zmiksowany w należącym do Homme`a studio Pink Duck z dodatkowymi nagraniami w studio Shangri-La w Kalifornii. Album został wyprodukowany przez Queens of the Stone Age i zmiksowany przez Marka Rankina. Projekt graficzny i opakowanie gatefold podwójnego LP zaprojektował wieloletni współpracownik zespołu - Boneface. Winyle będą dostępne na całym świecie w kolorze czarnym, zielonym, czerwonym, srebrnym i niebieskim.

Przypominamy także, że zespół Queens of the Stone Age będzie jedną z gwiazd tegorocznego Open`er Festival w Gdyni!
S
Szczegóły
Dział: Muzyka
Promocje: bestsellery,  Wysyłka 24h
Kategoria: rock
Wytwórnia: Matador
Rok publikacji: 2023
Nośnik: CD
Liczba płyt: 1
Utwory: 1. Obscenery
2. Paper Machete
3. Negative Space
4. Time & Place
5. Made to Parade
6. Carnavoyeur
7. What the Peephole Say
8. Sicily
9. Emotion Sickness
10. Straight Jacket Fitting
Wprowadzono: 12.05.2023

Muzyczne bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Muzyka (CD) - In Times New Roman...

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: