SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Gigaton (vinyl) - Pearl Jam

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

muzyka

Wytwórnia Universal Music Polska
Data wydania 2020
Nośnik winyl
Liczba płyt 2
 • Dostępność niedostępny

Opis produktu:W 2020 Pearl Jam oficjalnie świętuje 30-lecie działalności. Jedenaście albumów studyjnych, setki wyjątkowych występów, oficjalnych wydawnictw koncertowych, legiony oddanych fanów na całym świecie. Grupa sprzedała ponad 85 mln egzemplarzy albumów, a w 2017 została wprowadzona do Rock and Roll Hall of Fame.

`Gigaton` to jedenasty album Pearl Jam.

Jak wyjaśnia gitarzysta zespołu, Mike McCready: `Nagranie tego albumu było długą podróżą. Czasem mroczną, emocjonalną i dezorientującą, ale też bardzo ekscytującą i pełną eksperymentów. Czujemy, że ta droga zaprowadziła nas do muzycznego odkupienia. Współpraca z kolegami z zespołu dała mi wiele miłości, uważności oraz wiedzy, jak ważne są więzi z innymi ludźmi w czasach, w których żyjemy.`Za produkcję płyty odpowiedzialny jest sam zespół oraz Josh Evans.

Na okładkę albumu `Gigaton` trafiła fotografia `Ice Waterfall` autorstwa kanadyjskiego reżysera, fotografa i biologa morskiego Paula Nicklena. Zdjęcie wykonano w prowincji Svalbard w Norwegii. Przedstawia topniejący lodowiec znajdujący się na Ziemi Północno-Wschodniej (Nordaustlandet).
S
Szczegóły
Dział: Muzyka
Wytwórnia: Universal Music Polska
Rok publikacji: 2020
Nośnik: winyl
Liczba płyt: 2
Utwory: LP 1:
A1 Who Ever Said 5:11
A2 Superblood Wolfmoon 3:49
A3 Dance Of The Clairvoyants 4:26
A4 Quick Escape 4:47

B1 Alright 3:44
B2 Seven O'Clock 6:14
B3 Never Destination 4:17
B4 Take The Long Way 3:42

LP 2:
C1 Buckle Up 3:37
C2 Comes Then Goes 6:02
C3 Retrograde 5:22
C4 River Cross 5:53
Wprowadzono: 27.03.2020

RECENZJE - Muzyka (winyl) - Gigaton (vinyl)

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

2.8/5 ( 4 oceny )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Roman

ilość recenzji:1

15-04-2020 21:57

Parafrazując powiedzenie, że wino im starsze tym lepsze w tym przypadku to kolejna porażka. Pomieszanie z poplątanym tak w skrócie można zrecenzować nowy materiał muzyczny zaprezentowany przez Pearl Jam. .Jak dla mnie zespół zagubiony po nagraniu drugiej płyty. Muzyka na tej płycie jest nudna i sztampowa. Brakuje jej wirtuozerii i klasy, są za to moim zdaniem bardzo nietrafione pomysły. To już nie jest grunge a ich muzyka ewoluowała.... Widać wyraźnie, że zespół jest zmęczony wspólnym graniem, brakuje im świeżości i ciekawych pomysłów. Od dawna jest to zjazd po równi pochyłej a takie utwory jak ?Better Man?, "Given to Fly" to krótkie przebłyski geniuszu zespołu po cudownym "Ten" którego sprzedaż wyniosła ponad 10 milionów sztuk. Muzyka to jednak kwestia gustu a z tym się nie dyskutuje. Pozostaje kupić najnowszą płytę Pearl Jam i jej posłuchać. Cena jest jednak nieadekwatna do zawartości muzycznej płyty.

Czy recenzja była pomocna?