SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

My.Size Pro Prezerwatywy 45mm 36szt.

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

drogeria

Marka My.Size Pro
Dla kogo Dla Mężczyzn
Ilość 36szt.
  • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

Prezerwatywy My.Size Pro to wysokiej jakości prezerwatywy z lubrykantem, wykonane z naturalnej gumy lateksowej, cylindrycznie ukształtowane, przezroczyste, nawilżone, gładkie, zakończone zbiorniczkiem.
Prezerwatywy My.Size Pro występują w 9-ciu różnych średnicach: 45mm, 47mm, 49mm, 53mm, 57mm, 60mm, 64mm, 69mm, 72mm, w opakowaniach po 3szt., 10szt., 36szt.
Wskazania:
Ochrona przed chorobami przenoszonymi drogą płciową oraz przed niechcianą ciążą.

Sposób użycia:
Aby prezerwatywa mogła chronić przed chorobami przenoszonymi drogą płciową oraz przed ciążą, należy ją całkowicie rozwinąć na członka znajdującym się w stanie erekcji zanim dojdzie do pierwszego kontaktu członka z waginą i pierwszego wytrysku nasienia. Ostrożnie rozerwać opakowanie, rozpoczynając od ząbkowej krawędzi. Należy uważać by nie uszkodzić prezerwatywy ostrym przedmiotem ( np. paznokciem). Palcem wskazującym i kciukiem chwycić zbiorniczek na spermę w taki sposób, aby nie powstała tam bańka powietrza. Po wytrysku ostrożnie wyjąć członek z pochwy gdy znajduje się on jeszcze w częściowym wzwodzie, przytrzymując prezerwatywę u podstawy członka.

Główne składniki:
Naturalna guma lateksowa, lubrykant.
Ważne wskazówki:
Zużytą prezerwatywę wyrzucić do kosza na odpadki, nie do toalety. Prezerwatywę można użyć tylko raz. Żaden środek antykoncepcyjny nie gwarantuje 100 procentowej ochrony przed ciążą czy infekcjami. Przestrzegać instrukcji użytkowania która jest dołączona do opakowania.
S
Szczegóły
Dział: Drogeria
Marka: My.Size Pro
Ilość: 36szt.

RECENZJE - Drogeria - Prezerwatywy 45mm

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: