Książki - mroczna fantasy | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Dark fantasy

Czytając, lubisz się bać? Chcesz przejść na ciemną stronę mocy? Pociąga Cię brutalny świat – taki, w którym trup sieje się gęsto i niekoniecznie umiera po zadaniu śmiertelnego ciosu? Poszukujesz mocnej, dynamicznej akcji „z pazurem” – historii, którym daleko do łagodnych, subtelnych bajeczek dla grzecznych dzieci?

Zanurz się w świat mrocznej fantastyki wspólnie z Gandalfem. Tu czekają na Ciebie historie tylko dla dorosłych, dojrzałych czytelników. Jesteś na tyle odważny, by za nimi podążyć? Uwaga! Będzie niebezpiecznie i mocno. Ale pewne jest jedno: wystarczy chwila, byś zanurzył się w tych owianych mrokiem historiach bez reszty. Gotowy? W takim razie uzupełnij swoją czarną kolekcję już dziś!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - mroczna fantasy. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 186 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 55%. W ofercie mamy między innymi Szóstka wron, Andrzej Sapkowski przedstawia. Wiedźmin. Szpony i kły, Ja, inkwizytor. Przeklęte kobiety.

z27
z27