SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Fake - dating to romantyczny wątek skupiający się na dwójce bohaterów, którzy z różnych względów zaczynają „fałszywie randkować”. Ma to na celu zbudowanie fasady związku, który jest kontynuowany na pokaz. Motywacja jest zwykle interesowna i ma przynieść określoną korzyść jednej lub obu stronom. W trakcie publicznego udawania związku para rzeczywiście się w sobie zakochuje.

Konsekwencje fake - dating

Powodów, dla których bohaterowie ebooków z motywem fake dating inicjują taką relację, może być kilka. Czasem para decyduje się zawiązać intrygę, aby wzbudzić zazdrość w byłym partnerze lub partnerce. Może to być także sposób na uniknięcie nieustających pytań bliskich o ich życie uczuciowe lub jego brak. W czasie trwania fałszywego randkowania postacie niejednokrotnie mogą komplikować swoją sytuację. Uwikłani w sieć kłamstw czy niedomówień, niekiedy kończą w trudnej do wybrnięcia i wytłumaczenia pozycji. Z drugiej strony spędzają ze sobą coraz więcej czasu, a wraz z rozwojem fabuły narasta między nimi napięcie. Pojawia się więcej emocji, które coraz częściej okazują się prawdziwe. Finalnie z chłodnej kalkulacji obliczonej na potrzeby uzyskania czegoś konkretnego, bohaterowie orientują się, że chcą kontynuować znajomość z powodu faktycznego pragnienia tej drugiej osoby.

Ebooki z motywem fake - dating na Gandalf.com.pl

W dobie rosnącej popularności romansów i powieści o tematyce miłosnej dla młodzieży, księgarnia internetowa Gandalf.com.pl przygotowała szeroką ofertę książek z wątkiem fake-dating. Zapraszamy do zanurzenia się w świat fikcyjnych związków, które często okazują się być tymi prawdziwymi. Sięgnij po takie tytuły jak Red, White & Royal Blue, Materiał na chłopaka czy Fake dates i sprawdź sam, co do zaoferowania mają powieści young adult z wątkiem fake - dating. 


... ...