SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Wysokie Obcasy Extra 1/2021 mobi,epub,pdf

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
 • mobi
 • epub
 • pdf

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

ebook

Wydawnictwo Agora
Data wydania 2021
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

Bliscy ludzie - to moja odpowiedź na pytanie naszej noworocznej sondy: Co ci daje nadzieję?. A nawet odpowiem konkretniej - przyjaciele. Kochankowie i ludzie wspólnej krwi dają bliskość największą, ale też jeśli ranią, to najdotkliwiej, najcelniej. Przyjaciele są.
 
Towarzyszą w śmiechu, gdy jasno, i w płaczu, gdy się ściemni. Napoją winem, nakarmią, gdy trzeba, choćby na ławce przed zamkniętą knajpą. Wysłuchają po raz dziesiąty, po raz setny tej samej dręczącej cię historii. Odpowiedzą na SMS-a w środku nocy, gdy ty za nic nie możesz usnąć, a nadzieja śpi głęboko, może nawet umarła. Rozśmieszą. Zawiozą na covidowy test. Wywloką cię serdeczną siłą z łóżka, w którym utkwiłaś. To tym łatwiejsze, że całe biuro masz teraz w laptopie, a zebrania prowadzisz na Teamsach i wystarczy nie włączać kamerki, żeby być w pracy w piżamie.
 
Podrzucą nowego Llosę, bo koniecznie chcą o nim porozmawiać, nowy serial. Przyślą piosenkę, bo piękna. No tak, nadzieja jest też w tym pięknie, bo książki, filmy, obrazy, muzyka nigdy ci się nie wyczerpią. Zawsze da się w nich schować. Choć milej dzielić się zachwytem.
 
Nigdy nie będziesz szła sama - unosi się nad ulicznymi manifestacjami dzielnych i mądrych młodziaków, głównie dziewczyn. To nie tylko męska deklaracja - to duch przyjaźni i wsparcia, równie silny w tych marszach, co ich wściekłość i determinacja. W tej wściekłości młodych też jest nadzieja. Jeśli komuś uda się zniknąć ten gnijący z nienawiści, arogancji i wstecznictwa rząd, to tylko im. Oni, chcę wierzyć, nie dadzą sobie zabrać wolności i otwartych granic, dzięki którym, i to jest moja najbardziej konkretna nadzieja na 2021, pojadę nad ocean.
 
Podróży, przyjaciół i dobrej zmiany pisanej bez cudzysłowów sobie i wszystkim Wam noworocznie życzę.
 
Zaglądajcie na naszą stronę Wysokieobcasy.pl i profil na Instagramie @wysokieobcasy_extra
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Wydawnictwo: Agora
Rok publikacji: 2021
Liczba stron: 196
Język: PL
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub, pdf - Wysokie Obcasy Extra 1/2021 - mobi, epub, pdf

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: