SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Wybrane aspekty prawne powrotu uchodźców syryjskich mobi,epub,pdf

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
 • mobi
 • epub
 • pdf

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

ebook

Data wydania 2022
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

Książka koncentruje się na problemie powrotu uchodźców z Syryjskiej Republiki Arabskiej, którzy opuścili ten kraj na skutek prowadzonego na jego terytorium od 2011 r. konfliktu zbrojnego. Przedmiotem zainteresowania jest obecna sytuację Syryjczyków, znajdujących się w państwach przyjmujących, w świetle norm przynależnych do uniwersalnego systemu ochrony uchodźców, a także czynników prawnych i faktycznych, warunkujących ich potencjalny powrót.

Autor szeroko wykorzystał swoje doświadczenie w pracy na rzecz uchodźców syryjskich na Bliskim Wschodzie, w tym prowadzone na miejscu badania oraz znajomość realiów pomocy humanitarnej i kontekstu regionalnego. Jest to pierwsza książka na polskim rynku w całości poświęcona zagadnieniu powrotu uchodźców z Syrii. Jej niezmiernie aktualna tematyka sprawia, że wpisuje się ona w prowadzoną na arenie międzynarodowej dyskusję o możliwych trwałych rozwiązaniach syryjskiego kryzysu uchodźczego. Rozważania o standardach traktowania uchodźców przez państwa przyjmujące są też relewantne w kontekście obecnej wzmożonej debaty dotyczącej sytuacji migracyjnej na granicach Europy.

*********

Selected Legal Aspects of the Syrian Refugees Return

The book focuses on the problem of the return of the refugees from the Syrian Arab Republic, who left the country as a result of the military conflict occurring on its territory since 2011. It explores the present situation of the Syrians in the recipient countries in the light of the norms applicable to the universal refugee protection system, as well as the legal and existing standards which condition their potential return.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: prawo,  Unii Europejskiej
Rok publikacji: 2022
Ilość stron: 192
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub, pdf - Wybrane aspekty prawne powrotu uchodźców syryjskich - mobi, epub, pdf

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: