SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Victor nr 9/2023 pdf

 • pdf

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
 • Nowość
  image-nowość

ebook

Wydawnictwo Cogito
Data wydania 2023
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

Tak, to prawda! Zmieniasz spojrzenie na świat, na życie. Zaczynasz dostrzegać dziewczyny/chłopaków, czujesz nowe uczucia. Widzisz więcej, co się dzieje w domu. Jesteś przewrażliwiona/przewrażliwiony na punkcie swojego wyglądu. Przejmujesz się tym, co mówią czy piszą o tobie inni... To wszystko jest normalne. Jesteś nastolatkiem, a to niełatwy moment w życiu. Jak radzić sobie z emocjami, z trudnymi sytuacjami - o tym właśnie w Temacie numeru.
Liwia Pawłowska - bohaterka Obok nas - uwielbia ptaki, stara się nie jeść cukru, chce zostać psychologiem i zdobywa pierwsze nagrody w międzynarodowych konkursach fotograficznych. Poznajcie jej pasje, zmartwienia i marzenia.
W listopadzie próbny egzamin ósmoklasisty, ale my już teraz zaczynamy powtarzanie. Najważniejsze wiadomości z gramatyki i lektury Pan Tadeusz. Do tego pisanie zaproszenia krok po kroku. Bez tych powtórek ani rusz! A żeby wiedzę utrwalać, są też dwa arkusze egzaminacyjne - z języka angielskiego i matematyki.
Życzymy Wam powodzenia w nowym roku szkolnym. Wierzcie w siebie, rozwijajcie się i odkrywajcie swoje pasje!
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Promocje: Nowości
Wydawnictwo: Cogito
Rok publikacji: 2023
Liczba stron: 52
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

Zbiorowa Praca - przeczytaj też

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

produkt cyfrowy
produkt cyfrowy
produkt cyfrowy
produkt cyfrowy

RECENZJE - eBook pdf - Victor nr 9/2023 - pdf

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: