SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Victor nr 10/2023 pdf

 • pdf

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
 • Nowość
  image-nowość

ebook

Wydawnictwo Cogito
Data wydania 2023
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

Prawda wyszła na jaw, a wyjawiła im ją sama Alina. Stanęła na godzinie wychowawczej i powiedziała głośno: Nie chciałam się rozebrać na bilansie, bo mam zaburzenia odżywiania. A może cierpisz na nie również ty albo ktoś ci bliski...? Skąd się biorą i dlaczego? Gdzie można udać się po pomoc? Jak wesprzeć kogoś, kto choruje? I czego absolutnie nie wolno robić?!
Naszym gościem jest niezwykła siódmoklasistka Hania Pieczyńska, która mówi: W każdym z nas drzemie potencjał do robienia rzeczy niemożliwych!. Ale będzie też o byciu liderem. To nic złego, że chcesz nim być, ale ważne są twoje pobudki. Dlaczego zamierzasz przewodzić grupie kolegów? Warto popatrzeć na motywy działań i pragnień, chociażby po to, by zrozumieć, że ktoś, kto nazywa siebie liderem, dość często wcale nim nie jest...
Zbliżają się próbne egzaminy. Poćwiczcie na arkuszach, bo dzięki nim dowiecie się, co jeszcze trzeba powtórzyć. Uwaga też na krótkie formy - zaproszenie, ogłoszenie - niby łatwe, ale zdarzają się głupie błędy. Trzeba uważać na szczegóły. W poprzednim numerze było zaproszenie, a teraz ogłoszenie. Będzie też omówienie ważnej i dla wielu z was trudnej lektury. Z Victorem szybko i skutecznie przygotujesz się do egzaminów, próbnych i tych właściwych!
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Promocje: Nowości
Wydawnictwo: Cogito
Rok publikacji: 2023
Liczba stron: 52
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

Zbiorowa Praca - przeczytaj też

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

produkt cyfrowy
produkt cyfrowy
produkt cyfrowy
produkt cyfrowy

RECENZJE - eBook pdf - Victor nr 10/2023 - pdf

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: