SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

The Belt w wersji do nauki angielskiego - Audiobook mp3

  • mp3

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

audiobook mp3 do pobrania

Lektor
Czas trwania 294:50:00
Wydawnictwo Słówko
Data wydania 2023
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

Język angielski - poziom B1-B2

Lubisz dobrą literaturę, a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?
Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Trzymający w napięciu thriller w wersji do nauki języka angielskiego.
Najbardziej antypatyczny bohater, jakiego spotkałeś, John Smith, to człowiek samolubny, arogancki i skupiony tylko na sobie. Jest kiepskim ojcem, okrop-nym mężem i jeszcze gorszym współpracownikiem. Pewnego dnia jego życie wywraca się do góry nogami za sprawą dziwnych snów. A może to wcale nie są sny?

CZYTAJ - dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi The Belt przyswajasz nowe słówka i uczysz się ich zastosowania w zdaniach. Wciągająca fabuła sprawi, że nie będziesz mógł się oderwać od lektury, co zapewni regularność nauki.

SŁUCHAJ - pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu powieści, dostęp-ne na stronie Wydawnictwa. Czytaj, jednocześnie słuchając nagrania i utrwalaj wymowę.

ĆWICZ - do każdego rozdziału powieści przygotowane zostały specjalne do-datki i
ćwiczenia:
- na marginesach stron znajdziesz angielskie i polskie objaśnienia trud-niejszych wyrazów;
- dzięki sekcji Before you read przypomnisz sobie lub poznasz:
- kluczowe słownictwo: wyrażenia potoczne, utarte zwroty, idiomy, phrasal verbs, amerykańskie odpowiedniki słów typowych dla brytyj-skiej odmiany angielskiego;
- struktury gramatyczne, z którymi na pewno już się zetknę-łaś/zetknąłeś, ale być może potrzebujesz je usystematyzować.
-
dzięki sekcji After youve read poszerzysz słownictwo, poznasz zasady słowotwórstwa i dowiesz się, jak uniknąć typowych błędów oraz utrwalisz znajomość struktur gramatycznych
- dzięki różnorodnym ćwiczeniom utrwalisz znajomość poznanego słownictwa i konstrukcji
odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń znajdziesz w kluczu
dla dociekliwych został również opracowany dział Culture, w którym omawiamy rozmaite zagadnienia, takie jak whisky, feng shui czy pila-tes
alfabetyczny wykaz wyrazów objaśnianych na marginesie tekstu znaj-duje się w słowniczku na końcu książki.

Agatha Rae (Joanna Bogusławska) zadebiutowała na rynku anglojęzycznym w 2013 powieścią Oenone. Po niej pojawiła się kolejna, wydana również na rynku szwedzkim Tangents a także nowele The Belt i The Garden. W 2019 ukazała się jej pierwsza polska powieść Psychopomp, która zdobyła nagrodę główną XX Costeriny. Jest autorką zbioru wywiadów Polki i Polacy w pracy, w którym ponad 80 rozmówców opowiada o cieniach i blaskach wyko-nywanych przez nich zawodów.

Publikowała artykuły oraz wywiady z muzykami i autorami książek na łamach magazynów Kino, Metal Hammer, Top Guitar, Perkusista i The Tea-cher. Przetłumaczyła świetnie przyjęte przez czytelników Wszyscy kochają nasze miasto. Historia grungeu z pierwszej ręki Marka Yarma oraz Witamy w Polsce Laury Klos Sokol. Prowadzi bloga maplecorner.pl o kanadyjskiej kultu-rze popularnej i dorzuca drobną cegiełkę do pracy portalu Hokej.net w postaci tłumaczeń i korekty. Pracuje nad nową powieścią.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: nauka języków,  język angielski
Wydawnictwo: Słówko
Rok publikacji: 2023
Czas trwania: 294:50:00
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
Lektor: Josh Skjold

RECENZJE - eBook mp3 - The Belt w wersji do nauki angielskiego - Audiobook mp3

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: