SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

ebook

Wydawnictwo Mando
Data wydania 2021
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

Dlaczego sens znika z naszego życia i jak go odnaleźć?

Mierzymy się z wielkimi zagadnieniami współczesności, ale czy poświęcamy wystarczająco dużo uwagi problemom, z którymi musimy się borykać na co dzień?

Prof. Dominika Dudek i prof. Bogdan de Barbaro w rozmowie z Piotrem Żakiem koncentrują się na tym, co głęboko dotyka nas wszystkich. Dyskutują o źródłach problemów w rodzinie, intymności w czasach internetowego ekshibicjonizmu, o życiu w nieustannym stresie - oraz o innych zagrożeniach, ale także nadziejach. Ona, otwarta na przemiany nowoczesności, patrzy na życie z bardziej praktycznego punktu widzenia, z kolei on odwołuje się do tradycji i zastanawia nad sensem galopujących zmian.

Czy w coraz bardziej płynnych czasach zagrożone są stałe wartości?
Czy uzasadniony jest strach przed przyszłością?
Jak wygląda portret Polaka początku trzeciej dekady XXI wieku?
Czemu rozmawianie z psem lub kotem jest takie ważne?
I dlaczego oboje psychiatrów nie patrzy na wszystko w ten sam sposób?

Oto intrygujące spojrzenie na całe życie z wszystkimi jego fenomenami i próba zrozumienia współczesnego człowieka - może nawet Ciebie.

Dwójka wspaniałych psychiatrów mierzy się ze współczesnym światem. Odważnie, spokojnie, z czułością i mądrością. Dla mnie jest to książka przewodniczka po moim własnym życiu.


Dominika Dudek - profesor dr hab., została wybrana na prezesa Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, kieruje Katedrą Psychiatrii CM UJ. Wydała m.in. książkę: Nie tylko mózg. Opowieść psychiatry o ludzkim umyśle (Mando 2020).

Bogdan de Barbaro - profesor dr hab., były szef Katedry Psychiatrii CM UJ i Zakładu Terapii Rodzin. Był terapeutą w filmie Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham (2016). Autor wielu książek.

Piotr Żak - były redaktor miesięcznika psychologicznego Charaktery, przeprowadził wiele rozmów z psychologami i psychiatrami, przez kilka lat był redaktorem naczelnym Oficyny Wydawniczej Charaktery specjalizującej się w publikacjach psychologicznych oraz z pogranicza psychologii i duchowości.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: nauki humanistyczne,  psychologia
Wydawnictwo: Mando
Rok publikacji: 2021
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

Bogdan de Barbaro, Piotr Żak, Dominika Dudek - przeczytaj też

produkt cyfrowy
produkt cyfrowy
produkt cyfrowy
produkt cyfrowy
produkt cyfrowy
produkt cyfrowy

RECENZJE - eBook epub - Sztuka obsługi życia - epub

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: