SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Szczeniakowo. Poradnik szczęśliwego właściciela szczęśliwego psa - Audiobook mp3

  • mp3

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

audiobook mp3 do pobrania

Czas trwania 08:22:00
Wydawnictwo SAGA Egmont
Data wydania 2023
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

Jak zmienia się życie rodziny, gdy w domu pojawia się długo oczekiwane szczenię?
Jak poradzić sobie z wychowaniem szczeniaka i sprawić, by pomiędzy nim a opiekunami zrodziła się prawdziwa więź emocjonalna?

Przed tobą pełen cennych wskazówek przewodnik po etapach rozwoju i zachowaniach młodych psów, zawierający obszerne wyjaśnienie jak komunikować się ze szczenięciem, jak krok po kroku prowadzić jego szkolenie w warunkach domowych. Szczeniakowo to kompleksowy poradnik dotyczący posiadania psa, skierowany do dwóch grup odbiorców: - osób, które pierwszy raz w życiu decydują się na zakup/adopcję czworonożnego pupila. Rozdziały dotyczące wyboru psa, jego socjalizacji, wychowania, treningu posłuszeństwa oraz diety przedstawione w oparciu o praktyczne zasady funkcjonowania psiego umysłu pozwalają lepiej zrozumieć postępowanie nowego towarzysza życia, a także kształtować jego zachowanie. - osób, które już posiadają psa i chcą lepiej zrozumieć zasady funkcjonowania jego umysłu: pojawiania się pewnych zachowań (tych kłopotliwych i nie).
Jeśli jesteś już właścicielem młodego psa albo planujesz zająć się wychowaniem szczeniaka, książka G. Firlita pozwoli ci zrozumieć jego zachowania, uniknąć wielu błędów wychowawczych. Dzięki tej publikacji możesz stać się dumnym opiekunem szczęśliwego psa i nauczysz się mądrze kształtować osobowość swojego czworonożnego przyjaciela.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: poradniki,  inne,  zwierzęta,  psy
Wydawnictwo: SAGA Egmont
Rok publikacji: 2023
Czas trwania: 08:22:00
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

RECENZJE - eBook mp3 - Szczeniakowo. Poradnik szczęśliwego właściciela szczęśliwego psa - Audiobook mp3

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: