SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Szczegółowa klasyfikacja dochodów, wydatków, przychodów i rozchodów oraz środków pochodzących ze źródeł zagra. z komentarzem, przykładami, uwagami objaśniającymi ze zm. wprowadzonymi rozp. z dn.11 lipca 2023 ( (Dz.U. poz. 1347) (e-book) pdf

  • pdf

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

ebook

Wydawnictwo ODDK
Data wydania 2023
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

Szczegółowa klasyfikacja dochodów, wydatków, przychodów i rozchodów oraz środków pochodzących ze źródeł zagranicznych wprowadzona rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 2 marca 2010 r. (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 513 z poźn. zm.), z uwzględnieniem zmian wynikających z rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 11 lipca 2023 r. (Dz.U. z dnia 14 lipca 2023 r. poz. 1347).

Jednostki samorządu terytorialnego mają obowiązek dostosowania uchwały budżetowej na rok 2023 do zmienionego rozporządzenia w terminie 3 miesięcy od dnia ogłoszenia rozporządzenia.

W publikacji:
*ujednolicony tekst klasyfikacji z zaznaczeniem zmian wprowadzonych nowelizacją z dnia 11 lipca 2023 r.;
*omówienie zmian wprowadzonych rozporządzeniem z dnia 11 lipca 2023 r., w tym. m.in.: dodane rozdziały 75690-75694, nowy paragraf dochodów 160, zmiany w klasyfikacji wydatków dla zadań z zakresu bezpieczeństwa zewnętrznego;
*szczegółowe tabele zawierające najczęściej występujące podziałki klasyfikacji odrębnie dla dochodów i wydatków gmin oraz dochodów i wydatków powiatów;
*komentarze odnoszące się do źródeł dochodów i wydatków publicznych, przychodów i rozchodów;
*przykłady najczęściej planowanych oraz budzących wątpliwości paragrafów dochodów i wydatków wraz ze wskazaniem ich przeznaczenia.

W opracowaniu wykorzystano opinie i uchwały regionalnych izb obrachunkowych, które stanowią niezbędną pomoc dla jednostek samorządu terytorialnego w planowaniu i wykonywaniu nałożonych przepisami zadań.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: materiały edukacyjne,  szkoły wyższe,  prawo,  finansowe
Wydawnictwo: ODDK
Rok publikacji: 2023
Liczba stron: 318
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

RECENZJE - eBook pdf - Szczegółowa klasyfikacja dochodów, wydatków, przychodów i rozchodów oraz środków pochodzących ze źródeł zagra. z komentarzem, przykładami, uwagami objaśniającymi ze zm. wprowadzonymi rozp. z dn.11 lipca 2023 ( (Dz.U. poz. 1347) (e-book) - pdf

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: