Słońce twojego sekretu - Audiobook mp3 , eBook | Księgarnia Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Słońce twojego sekretu - Audiobook mp3

 • mp3

 • Promocja
  image-promocja

MP3

audiobook mp3 do pobrania

Słońce twojego sekretu - Audiobook mp3 - opis produktu:

`Słońce twojego sekretu` to nie jest zwykły audiobook. Autor, Fabian Błaszkiewicz SJ przekuwa swoje wieloletnie doświadczenie mentora i szkoleniowca w kilkugodzinny płomienny wykład o sekrecie kobiecego piękna.
Pracując z kobietami jako mentor i coach nad ich problemami, związkami, relacjami i ich osobistym światłem, Błaszkiewicz poznał tajniki kobiecej duszy na wielu płaszczyznach i wiele wniosków, obserwacji i spostrzeżeń zawarł właśnie w audiobooku "Słońce twojego sekretu".
Wydanie składa się z osobistego eseju z nagraniem jednego ze spotkań z kobietami, które odbyło się latem tego roku. Seminarium zarezerwowane było tylko dla dorosłych kobiet, co wytworzyło prawdziwie intymną atmosferę między mówcą a audytorium i zaowocowało wieloma osobistymi wątkami i zaskakującymi dygresjami prowadzącego. Większość kobiet, niezależnie czy młodych czy dojrzałych, pięknych czy też trochę zaniedbanych wychodziła ze spotkania odmieniona, promienna. Podobnego efektu można spodziewać się po przesłuchaniu płyty.
Jak rozpalić swoje światło, by zalśnić pełnym blaskiem? Skąd czerpać siłę do zmian? Jak zbudować zabójczą pewność siebie? Jak odnaleźć sens w relacji, w której trwasz od wielu lat i jak tworzyć wreszcie relacje, które Ci się podobają i pomagają się rozwijać?
O tym wszystkim i wielu innych rzeczach posłuchaj na płycie "Słońce twojego sekretu".
"Słońce twojego sekretu" to nagranie poświęcone flirtowi, relacjom romantycznym, miłości, związkom z mężczyznami, ale jego podstawa - odkrycie fundamentu swojego jestestwa, czyli wewnętrznego światła albo po prostu osobistego słońca kobiety - pozwoli każdej kobiecie nauczyć się także wiele na temat emocjonalnych źródeł fizycznej urody czy zbudowania zabójczo silnej pewności siebie.
"Przeszłam przez wiele terapii, szkoleń psychologicznych, rozwojowych i pracy ze sobą. Ale dopiero dziś płonę. Dzieje się coś niezwykłego. Fabian Błaszkiewicz potrafi przekazać taką energię, że tym razem naprawdę będę miała nad czym pracować" - mówi Ewa, która uczestniczyła w spotkaniu.
Małgorzata Kożuchowska poleca płytę słowami: "Skąd bije źródło naszego prawdziwego światła, wobec którego mężczyzna nie może pozostać obojętnym? Barwne i ekspresyjne wykłady Ojca Fabiana prowadzą do zaskakujących refleksji. Zapnijcie pasy, bo to będzie niezła jazda!''
Od autora: Wybierz się w podróż ku sekretnym zakamarkom swojego wnętrza, w podróż do samopoznania. Kobiety często szukają informacji o sobie, o swoich pragnieniach, namiętnościach, nadziejach na zewnątrz, podczas gdy całą wiedzę konieczną do osiągnięcia sukcesu w każdej dziedzinie życia noszą już w sobie. Potrzebują tylko przewodnika, który potrafi przez meandry sprzeczności, pytań i zdziwień doprowadzić je do samego wewnętrznego źródła ich istoty, a następnie nauczyć, jak odkryte tam światło i siłę wydobyć na zewnątrz.
Autor Pieśni nad Pieśniami pyta: "Kim jest ta, która świeci z wysoka jak zorza, piękna jak księżyc, jaśniejąca jak słońce, groźna jak uzbrojona armia? Kim jest ta, która przybywa z pustyni wsparta na swym ukochanym?" (Pnp 6,10; Pnp 8,5)
Fabian Błaszkiewicz w tym nagraniu odpowiada: to TY!

eBook mp3 Słońce twojego sekretu - Audiobook mp3 pochodzi z wydawnictwa MO-RECORDS. Autorem książki jest Fabian Błaszkiewicz. Należy do gatunków: religie.
S
Szczegóły
 • Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
 • Kategoria: religie
 • Wydawnictwo: MO-RECORDS
 • Czas trwania: 02:26:00
 • Język: polski
 • Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)
 • Czyta: o. Fabian Błaszkiewicz SJ
 • Lektor: Fabian Błaszkiewicz
 • Wprowadzono: 11.10.2012

Fabian Błaszkiewicz - przeczytaj też

produkt cyfrowy
-10%

MP3

produkt cyfrowy
-16%

MP3

produkt cyfrowy
-14%

MP3

produkt cyfrowy
-14%

MP3

produkt cyfrowy
-16%

MP3

produkt cyfrowy
-16%

MP3

RECENZJE - eBook mp3 - Słońce twojego sekretu - Audiobook mp3

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 3 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: