SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Skupiony i wolny. Sześć kroków do twojego sukcesu biznesowego mobi,epub

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
  • mobi
  • epub

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

ebook

Wydawnictwo Studio Emka
Data wydania 2023
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

W książce `Skupiony i wolny` John Martin przedstawia praktyczny, motywujący i konkretny sposób działania pozwalający przezwyciężyć irytujące przeszkody oraz odnosić nadzwyczajne sukcesy w życiu zawodowym i osobistym. Wykorzystując zapadające w pamięć przykłady, cytaty oraz wnikliwe pytania, które zmuszają do szczerej analizy własnego życia, autor dostarcza narzędzi, by jasno zdefiniować, zaplanować oraz osiągnąć cele, zarówno te małe, jak i duże.
Każdego dnia stajemy przed trudnymi decyzjami, pilnymi zadaniami i niespodziewanymi zagrożeniami dla naszego sukcesu - jeśli jesteśmy na tyle odważni, by rzucić sobie wyzwanie i podążać za marzeniami. Na podstawie wielu lat badań, prowadzonych także metodą prób i błędów, John Martin proponuje nam klucze do wolności.

Daje również okazję, by wykorzystać często niedoceniany zasób, jakim są planowanie pełne skupienia i ukierunkowane działanie obejmujące:
- dokładne zwizualizowanie marzeń o sukcesie,
- zaplanowanie sposobu ich realizacji przez poszukiwania oraz przygotowanie,
- przezwyciężenie raz na zawsze frustracji, która wynika z niezdecydowania i nadmiernego rozmyślania,
- wypracowanie skutecznych strategii wytrwałości w obliczu klęski,
- uzyskanie wolności umysłowej i finansowej szybciej, niż wydawało się to możliwe.

JOHN MARTIN jest autorem książek Postaw na siebie, Choose your perspective oraz Increase your personal productivity. Tworzone przez niego treści pomagają analizować własne nastawienie, dopasowywać obierane cele do swoich mocnych stron i podejmować działania niezależnie od sytuacji.
 
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: poradniki,  samodoskonalenie
Wydawnictwo: Studio Emka
Rok publikacji: 2023
Liczba stron: 184
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Skupiony i wolny. Sześć kroków do twojego sukcesu biznesowego - mobi, epub

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: